reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy porodów

No to gratuluje Mrozik!ja tez bede miała chłopczyka a mój mały w 34tyg wazył 2550g przybliżona waga urodzeniowa to ok 3500g a terminy mamy zblizone ja mam na 17tego ale podobne chłopcy lubia sie spóżniać ;-)ciekawe która pierwsza sie rozdwoi:-D
 
reklama
Misimip wiaj serdecznie:-)

Kurcze dziewczyny wasze bobasy w 34 tyg wazyly 2600:szok:a moja zaledwie 1800 niezła różnica:nerd:
 
Kasia spokojnie, Julka przy urodzenieu 2700 ważyła w 38tc. a druga 1650 w 31tc., a piątek mam usg to zobaczę jak tam dalej. Ale nie wszystkie są duże przecież!
 
no lekarz mi powiedzial ze jest ok wiec chyba nie musze sie martwic...z reszta stwierdzil ze przy takim brzuchu i takiej miednicy jaką mam to czego ja chce wiecej:zawstydzona/y::crazy:
 
No i dobrze! Ja też jestem mała i wąska i dlatego Bogu dzięki że nie mam duzych dzieci a drobne dziewczynki :-) Ważne, że zdrowe!!
 
Witam nowe mamusie sierpniowe. Widzę że Violkass spać nie może :-D. Co ty o tej porze przy komputerze robisz ;-)? Zapraszamy do pozostałych wątków. Napiszcie więcej o sobie :tak:
 
reklama
Uzupełniłam braki, tak mi sie przynajmniej wydaje. Jeśli komus się coś nie zgadza , albo czegoś brakuje tzn. imię itp, to proszę dajcie znac. Staram się na bierząco , ale różnie to wychodzi , czasami może mi coś umknąc. No i mam nadzieje wkrótce dopisac pierwszego sierpniowego dzieciaczka, więc pewnie wygląd pierwszej strony się nieco zmieni. W związku z czym mam pewną propozycję, ale to tylko propozycja chciałabym , żebyście się wypowiedziały. Myślałam o tym , żeby pod kadej nickiem i terminem , dopisac datę przyjścia na świat dziecka , jego wgę wzrost , i jeśli byście chciały to wstawic zdjęcie dzidziusia. Co o tym myślicie? Czy może lepiej wpisywac po kolei jak która urodzi i ewentualnie ile dni przed lub po czasie dzidzia przyszła na świat, no i oczywiście waga , wzrost.? Czy ma cie może jakieś inne propozycje? Po prostu napiszcie co o tym myslicie.
 
Do góry