reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy porodów

Magda ale teraz dałaś do myślenia :tak: obie propozycje są bardzo fajne :tak: ja sie zgadzam na wszystko :-D
 
reklama
:-D, a ja właśnie napisałam że nowy wątek to super pomysł. W sumie to obojętne gdzie. Na pewno musi to gdzieś być, bo jak to forum bez naszych maluszków by wyglądało :rofl2:;-). Myślę że musicie się dogadać między sobą, która jest bardziej "czasowa" na prowadzenie nowych analiz :-p
 
Juz wysłałam Pw do Claudi w tej sprawie , poczekam na jej propozycje. Nie chce nikogo niczym urazac, a juz najmnikej tym co dla mnie (czytaj nie musi byc dla wszystkich) od poczatku jasne.
 
14-12-2006, 10:42 #3 Magda25 vbmenu_register("postmenu_1016850", true);
Weronika czeka na Marysię
gold_rank_6.gif




Zarejestrowany: 06-2005
Miasto: Łódź
Postów: 1 364


icon1.gif
Odp: Terminy porodów
Tak myślałam , żeby napisać dwa terminy, ten z OM i ten z USG, a potem jak już dzieciaczki się urodzą dopisać do tej tabelki , ich date przyjścia na świat , wagę imię , wzrost. Co Wy na to?
 
A ja myśle, że najlepiej utworzyć całkiem nowy wątek z listą maluchów i opisami, fotkami. Tak chyba będzie przejrzyściej :-) ale to moje zdanie.
 
Nowy wątek byłby ok, ale dobrze by było żeby termin porodu też tam gdzieś wcisnąć, wtedy byłoby jasne czemu jakiś maluszek jest np. mikrusem - tak mi się wydaje:-):tak::happy2:
 
Zgadzam sie z propozycja Magdy,żeby napisac dwa terminy porodów,a potem uzupelniac tabelke danymi urodzonych dzieciaczków.Ten pomysł bardzo mi sie podoba.
 
podejrzałam właśnie listę lipcóweczek i Bazylia się już rozdwoiła. Była na naszej liście, ale widać czuła wcześniej że będzie lipcówką ;-). Ciekawe jak Viviana, mam nadzieję że od nas nie ucieknie :rofl2::tak:
 
reklama
Do góry