reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy porodów

U mnie kolorek sie zgadza:tak: termin na razie tez;-)ale ponieważ mój synek ciągle sie wplasowuje w inne terminy wymiarowo to dokładnie bede wiedziec po usg 27.06.Na razie zostaje ten sam:tak:
 
reklama
Witam,
jestem tu nowa :) my naszego Maciusia oczekujemy 10 sierpnia :) ciekawe czy zrobi nam niespodzianke i przyjdzie do nas wcześniej :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i ich pociechy :)
 
Ola_lux widze ze też jesteś w ciąży 31 tydzień i 1 dzień :) ciekawe czy też masz termin na 10 sierpnia? :)
 
Raabit termin mam na 9 sierpnia, ale pierwsze miesiace ciazy lekarz mowil 10 , to jeden dzien roznicy , a wiec niewiele:tak:
 
Tak zaglądnełam na listę i brakuje daty czyzbym nie podała ...

Moja data porodu to 20 sierpień 2007 (córeczka)
 
To ja sie teraz wisze na 17 sierpnia tak według miesiaczki i usg wychodzi ale synus sam zdecyduje kiedy ale niech jeszcze tam posiedzi:-D
 
reklama
Do góry