reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

madlen i ja się cieszę, że u ciebie wszystko dobrze, niesamowite jest to uczucie jak się słyszy bicie serduszka swojego szkraba:-)
 
reklama
Ech ja jeszcze nie słyszałam:sorry: chyba moja nie ma takiego sprzętu

Misia na to fajnie :-) a po co ten magnez? widzę że duzo osób ma przepisane

Madlen super :-D
 
My juz po ginekologu ... wszystko jest w porządku ...maluszkowi serduszko bije i wszystko ma na swoim miejscu :biggrin2: nie chciała sie tylko ruszać spała jak suseł i nic jej nie ruszało. Ale najwazniejsze ze ją widziałam...połówkowe 10.08 .Kolejna wizyta u ginka 16.08, a 9.08 obciążenie glukozą...co mnie przeraża...na samą myśl mi nie dobrze.
 
Misia dzwiek bijacego serdusia cudowny :-)
ja juz zapomnialam jak to jest :-D
Fiolka ja slyszalam poraz pierwszy,bo tutaj usg robia bez dzwieku,tylko pokazuja..ale w Pl tez mi polozna robila..smarowala brzuch zelem jak do usg i takim czyms jedzila po brzuchu i sluchala..tez na pewno bedziesz miala to robione,bo jesli nie robia usg to tak sprawdzaja ,czy serdusio bije :tak:
Lili cudowne wiesci :happy:
a tutaj nie robia tego badania zglukoza :-(,nie wiem czemu..
ale pamietam jak mialam robione we wczesniejszych ciazach..to feee..tyle cukru wypic na raz..
a jeszcze jak z corka nie jadlam slodyczy to myslalam,ze zwymiotuje..bleee
 
Misia ja też biorę MgB6 (z Uniphar, bo najtańszy był ;) ) jedną tabletkę na wieczór, plus do tego taki twór:
Asparaginian Extra Uniphar Magnez Potas 2 razy po 1 tabletce.
A po co magnez?
Magnez w ciąży - www.mamazone.pl Łykam go prawie od początku a i tak czasem jeszcze łapią mnie skurcze łydek w nocy :/

Fiolka, też nie słyszałam serduszka swojego szczęścia... no ale podglądamy go regularnie. Nie mniej jednak chciałabym kiedyś usłyszeć :rolleyes2:

Wizytującym dziś gratuluję dobrych wieści :)
 
Lila dawka cukru zabojcza jak na jeden raz :-D
dziewczynki,pewnie jeszcze uslyszycie bijace serduszko..jesli robia usg ,to nie sluchaja ale jak nie ma usg to wtedy takie badanie ;-)
a ja niestety nie moge liczyc na czeste poodgladanie..,wiec dobre chociaz to ;-)
Fiolka magnez bierzesz wlasnie po to,aby nie bylo skurczy lydek..mi jeszcze czasami dretwieja rece,ale jak biore magnez to jest dobrze ;-)
 
Wizytujacym gratuluje dobry wiesci :)

Ja wrocilam od gina i wszystko w porzadeczku :) Dzidz sie rozwija,przybiera na wadze- juz 194g wazy. Szyjka ok,lozysko I stopnia. Inne parametry podam wieczorkiem. No i..... na 90% płeć żeńska :) Powiedziala zeby jeszcze sie nie nastawiac bo wyrazniej bedzie widac jak bedzie troche wieksze. Ale i tak sie ciesze :)
 
reklama
Do góry