reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Lil dziewczynki też potrafią rozrabiać, zobaczysz :) a mój M mówi że On Bedzie miał "jednego siurka do upilnowania a przy dziewczynce byłoby ich ze stu" ;)
 
reklama
dzieki dziewczyny :) bardzo sie ciesze, ze wkoncu wiem kogo mam w brzuszku, najważniejsze zeby Mały byl zdrowy a reszta to juz pikus. Wlasnie cos mi sie tak wydaje, ze wiekszosc z nas czeka na chlopcow :D Ciekawe ciekawe moze Ania znajdzie troszke czasu i nam zrobi ładne zestawienie :)
 
gratuluje wam wizyt
ja do mojej musze jeszcze troche poczekac..ale juz blizej niz dalej :happy:
no i gratki ,ze znacie juz plec ;-)..hmmm ciekawe,czy ja teraz tez sie dowiem..:confused:
Lili ja mam syna i corke i powiem szczerze,ze moja corcia jest czasami gorsza niz jej brat :-D
4madlen,moj maz jest tego samego zdania co twoj..:-D:tak:
 
neska gratuluję siusiaczka!!!

Normalne, że zdarzają się zawroty głowy...Ale ja mam je nawet jak leże i nie ruszam głową, więc dlatego jest to takie niepokojące:baffled:
 
madlenki, mój mąż to samo mówił, że dlatego woli chłopca bo we dwóch łatwiej będzie upilnować córeczki, a że pierwsza ma być córeczka to "zaopatrzy się w wiatrówki i będzie strzelał gdzie popadnie" :p

Wszystkim Wam gratuluję cudownych wieści z wizyt :)
 
Neska gratuluje sisiorka :-) Chłopaki są fajne i zazwyczaj pełne vigoru :happy2:

Ja liczę na dziewczynkę i mam nadzieję że się w środę ujawni i już się dowiem - bardzo bym chciała. Chociaż jak będzie chłopak to też będę się cieszyć :-)
 
Ja po wczorajszej wizycie piszę dopiero teraz bo zawsze wracamy późno i nie mam już sił na komputer. Ciśnienie 105/65, przytyłam ostatniej wizyty 800dag, szyjka prawidłowa, ogólnie wszystko bardzo dobrze. USG połówkowe będę mieć 6 sierpnia i wtedy dostanę listę badań do wykonania. :-)
Zapomniałam dodać, że mam zacząć brać magnez 2x1 tabletce.
Dziewczyny jaki magnez bierzecie i jaką dawkę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misia cisze sie bardzo,z ewszystko dobrze :happy:
a magnez biore z vit.B6 bo wtedy jest lepsze wchlanianie i biore 1tab.dziennie ;-)
ja dzisiaj mialam wizyte u mojego GP...taka rutynowa,ale wsio dobrze :-)
cisnienie dobre..nie wiem jakie ,ale mowil,ze super..mocz czysty i posluchalam serduszka..bije jak powinno..:happy::happy:
takze od rana mam dobry humor :tak::happy:
 
Do góry