reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Ja też czytałam, że zawroty głowy są częste w tym okresie ciąży...:nerd: Mnie się to zdarza, jak za szybko wstanę albo schylę się i prostuję. To ze wzgl.na większe ciśnienie rozrzedzonej krwi, czy jakoś tak :tak:
 
reklama
Ja też czytałam, że zawroty głowy są częste w tym okresie ciąży...:nerd: Mnie się to zdarza, jak za szybko wstanę albo schylę się i prostuję. To ze wzgl.na większe ciśnienie rozrzedzonej krwi, czy jakoś tak :tak:


Dokladnie tak mi gin tlumaczyl, ze teraz organizm musi pompowac dwa obiegi krwi i to niesamowity wysilek dla mozgui serca, czasem moze na chwile zabraknac odpowiedniej ilosci tlenu i stad takie zachwiania, ale ze to normalne:eek:
 
Ja też mam zawroty głowy, a dodatkowo leci mi krew z nosa i dziąsła mam bardzo ukrwione, zawsze jak myję zęby (a robię to miękką szczoteczką i delikatnie) dziąsła krwawią i to ponoć też normalne.
 
KITTY gratuluję córeczki-)
fiolka cieszę się że i u Ciebie dobrze-) ten prenatal jaki ma kolor kapsułka? ja mam pharmaton ale nie łykam bo mi po nim niedobrze
misia mi też dziąsła krwawią
 
czesc kobietki ;)
a ja w brzuszku mam synusia :)) usg polowkowe wykazalo, ze zdrowy. Oczywiscie tak jak myslalam odwrocil sie tylkiem hehe i nie moglismy buzki obejrzec ale skakanie i kolyskanie biodrami pomoglo i sie troszke obrocil. Data pozostala ta sama czyli 27.11.12.

Co do dzialsel to nie mam problemu, ale ostatnio mialam przez kilka dni taki dziwny posmak w buzi, dzis jakby mniej. Czytalam ze to podobno tez normalne, ze śluzuwka jest przekrwiona. Mnie ostatnio wieczorami przed pojsciem spac dopada zgaga. Podbrzusze bolalo ostatnio w zeszlym tygodniu prawie dwa dni, ale nie wiem czy z rozciagania miesni, czy co. No ale wszystko ok, wiec pewnie tak. Wkoncu maly rośnie :)
 
Neska bardzo dobre wiadomości nam tu przekazujesz, bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze. Ja wizytę mam we wtorek, ale jeszcze nie będę mieć USG połówkowego, chyba dopiero 7 sierpnia.
Nathani z tymi dziąsłami to się nieźle wystraszyłam, bo nigdy czegoś takiego nie miałam, ale jak poczytałam w książkach, że to normalne to odpuściłam sobie, za to mam strasznego schiza na punkcie zębów, oglądam codziennie i patrzę czy nie robi się jakaś próchnica.
 
Neska gratuluje synalka:-):-):-)

Cos nam grudzien chlopaczkowy jest;-) musimy pisac jaki jest stan;-), trzeba Anie poprosic zeby nam zestawienie jakies zrobila:tak:
 
reklama
Do góry