reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Jestem :)
U gin puściutko co lubię ;)
Oczywiście oglądała też wyniki i bardzo zadowolona.
Mówi że wyjątkowo jak większości kobiet hemoglobina spada to ja mam dobrą a nawet rośnie :)
Ciśnienie 125/70 więc w normie. Badała mnie ginekologicznie (zawsze tak robi) i zrobiła szybkie usg
(ale mówi że to nie zalicza się do usg bo pomiarów ani zdjęć nie ma) sprawdziła po prostu na szybko czy serduszko
pracuje aby się nie martwić, dzidzia już ogromna :D Odwróciła się pleckami i pokazała kręgosłup ;)
a i łożysko jest ;)
Patrzyła na te moje krostki i mówi że to ropne, mogły wyjść od upałów.
Przepisała maść, najlepiej mam chodzić bez majtek (ubrałam spódnicę więc teraz) moczyć się w naparze z rumianku
a jak to zejdzie to nawet zapobiegawczo używać sudocrem .
Na połówkowe mogę się zapisać dodatkowo gdzieś a 7 sierpnia idę z moim do niej :)
Jedyny minus to coś mi waga się za szybko zwiększa:zawstydzona/y: Od początku ciąży mam 4 kg na plusie i zaleciła aby tego przypilnować
bo mówi że od 20 tyg. powinna tak ruszyć bardziej.
Kolejne badania krwi zleci mi doiero we wrześniu .
Jestem szczęśliwa :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja po wizycie... Brzuchol rośnie... Mój lekarz jedzie teraz na 2 tyg. wakacji... a ja mam w tym czasie zrobić na cito neurologa, laryngologa i ct głowy... te zawroty głowy podobno nie są normalne:szok:
Zaraz jadę na morfo i mocz, a później na pogrzeb.

10.08 usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja po wizycie... Brzuchol rośnie... Mój lekarz jedzie teraz na 2 tyg. wakacji... a ja mam w tym czasie zrobić na cito neurologa, laryngologa i ct głowy... te zawroty głowy podobno nie są normalne:szok:
Zaraz jadę na morfo i mocz, a później na pogrzeb.

10.08 usg połówkowe

Ojej Ciril to rob szybko te badania, mi tez sie czasem kreci, ale gin mowi, ze tak moze byc:eek:
 
Do góry