reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termin porodu

EdytaLLL

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2016
Postów
77
Witam. Pisze zeby spytac jak bylo z wami. Z miesiaczki mam termin na 12 czerwca. Z usg zawsze wychodzilo roznie. Raz tak raz tak. Ale zawsze okolice 12. I teraz nie wiem czym sie sugerowac. Ostatnie usg pokazalo 10 czerwca. Moj gin mowil ze wyliczamy na 12.
 
reklama
Masz nie dużą rozbieżność między datami. Ale tak naprawdę nigdy nie będziemy przygotowane w 100% (no chyba że planowana jest cesarka). Możesz urodzić wcześniej, później. Po prostu bądź przygotowana i tyle. :tak:
 
Tu nie chodzi o przygotowania bo przygotowana jestem od 2 tygodni. Ale zeby nie przenosic i nie przegapic udania sie do szpitala aby powiedziec ze termin minal:/
 
Witam. Pisze zeby spytac jak bylo z wami. Z miesiaczki mam termin na 12 czerwca. Z usg zawsze wychodzilo roznie. Raz tak raz tak. Ale zawsze okolice 12. I teraz nie wiem czym sie sugerowac. Ostatnie usg pokazalo 10 czerwca. Moj gin mowil ze wyliczamy na 12.

spokojnie jeszcze trochę czasu masz do terminu, ja w 1 ciąży urodziłam 10 dni po OM i 9 dni po USG, tydzień przed planowanym porodem byłam na KTG, a od dnia porodu planowanego co dzień chodziłam na ktg i badanie, w szpitalu kazali sie zgłosić 7 dni po terminie, jeśli nie urodzę, przeleżałam tam 3 dni nim urodziłam.
 
Witam. Pisze zeby spytac jak bylo z wami. Z miesiaczki mam termin na 12 czerwca. Z usg zawsze wychodzilo roznie. Raz tak raz tak. Ale zawsze okolice 12. I teraz nie wiem czym sie sugerowac. Ostatnie usg pokazalo 10 czerwca. Moj gin mowil ze wyliczamy na 12.
Myśle ,że raczej tym z miesiączki.
 
Tu nie chodzi o przygotowania bo przygotowana jestem od 2 tygodni. Ale zeby nie przenosic i nie przegapic udania sie do szpitala aby powiedziec ze termin minal:/

Źle zrozumiałam. Chyba nie da się przegapić momentu. Nie mówię tego złośliwie, bo sama się bałam i to bardzo że coś pójdzie nie tak. Z tym przenoszeniem to jest nic złego, ale chyba musi być pod kontrola lekarza. Moja znajoma przenosiła dziecko ok. 2 tygodni i lekarz już powiedział że jeżeli nie urodzi sama z siebie, to wykonują cc bo to już za długo trwa.
 
Witam. Pisze zeby spytac jak bylo z wami. Z miesiaczki mam termin na 12 czerwca. Z usg zawsze wychodzilo roznie. Raz tak raz tak. Ale zawsze okolice 12. I teraz nie wiem czym sie sugerowac. Ostatnie usg pokazalo 10 czerwca. Moj gin mowil ze wyliczamy na 12.
Mi termin porodu wychodził na 9 stycznia, lekarz stwierdził ze jezeli nic do tej pory sie nie wydarzy mamsie wstawić na oddziale. I pojechalam. 15 stycznia mialam cc przez brak postępu w porodzie. Wody byly zielone czyli byl przenoszony:/ z tego co pamietam a co tam przezylam w szpitalu to nie chce wspominac, bo noz w kieszeni sie otwiera.
 
reklama
Z usg najbardziej wiarygodny termin można wyliczyć do 12tyg, potem ujawniają się osobnicze predyspozycje. A dziecko i tak wyjdzie kiedy będzie gotowe ;)
 
reklama
Do góry