reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tekst usłyszany: "ciąża to nie choroba"

Dodam jeszcze, że „ratowanie” wczesnej ciąży w Polsce odbywa się za pomocą szarlatanerii i metod, które zostały naukowo uznane za nieskuteczne a wręcz szkodliwe, czyli:
- nakaz leżenia,
- leki rozkurczowe
- luteina i jej generyki podawane wszystkimi otworami ciała i w zastrzykach.

Pewnie jesteś doktorem nauk medycznych i znasz się na każdej dziedzinie 😁😁

Jedynie mogłabym polemizować nad
- nakazem leżenia.
 
reklama
Dodam jeszcze, że „ratowanie” wczesnej ciąży w Polsce odbywa się za pomocą szarlatanerii i metod, które zostały naukowo uznane za nieskuteczne a wręcz szkodliwe, czyli:
- nakaz leżenia,
- leki rozkurczowe
- luteina i jej generyki podawane wszystkimi otworami ciała i w zastrzykach.


Szczerze to nie znam się na tym.
Czytałam badania o tym ze leżenie w ciąży wpływa raczej szkodliwie zarówno na matkę jak i na dziecko. To tez nie jest naturalne zeby się na 9 miesięcy wyłączyć z życia i nic nie robić. Przeciez ciąża to naturalny stan fizjologiczny kobiety. Gdyby od leżenia zależało utrzymanie ciąży to świat by do przodu nie poszedł.
Co do reszty to jak ktoś chce brać to niech bierze. Ja tam w ciąży nie brałam żadnych medykamentów ale to ja.
 
Z ta cała luteina zastanawia mnie jedno. Skoro to taka świetna metoda na podtrzymanie ciąży to czemu nigdzie indziej nie jest stosowana?
Mozna by twierdzić ze UK jest zacofane i się nie znają ale z tego co się orientuje ani Francja ani Holandia ani Niemcy nie stosują luteiny. To co, wszyscy to idioci i tylko my mamy patent na ta luteinę? Medycy europejscy uczyli się medycyny od druidów czy jak?
 
reklama
Do góry