reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie...

A mnie mój małżon wczoraj rozbroił - byliśmy na Szkole Rodz. i babka puściła film (1,5 godz.) o kąpaniu, przewijaniu pieluch, rozbieraniu i ubieraniu malucha, kalendarzu szczepień, dolegliwościach, jak urządzić pokoik itp. ..... (nie powiem bo nudny był strasznie i stary bo chyba z przed 10-15 lat!!) i w pewnym momencie ja słyszę takie - na szczęście nie głośne - chrapanie!!!!:-D:szok::-D:szok::-D:szok: Jak go siekłam pod żebro to zaraz się obudził, a później mi powiedział że od początku filmu walczył żeby nie zasnąć :-D:-D:-D
Ręce mi opadły!
 
reklama
A mnie mój małżon wczoraj rozbroił - byliśmy na Szkole Rodz. i babka puściła film (1,5 godz.) o kąpaniu, przewijaniu pieluch, rozbieraniu i ubieraniu malucha, kalendarzu szczepień, dolegliwościach, jak urządzić pokoik itp. ..... (nie powiem bo nudny był strasznie i stary bo chyba z przed 10-15 lat!!) i w pewnym momencie ja słyszę takie - na szczęście nie głośne - chrapanie!!!!:-D:szok::-D:szok::-D:szok: Jak go siekłam pod żebro to zaraz się obudził, a później mi powiedział że od początku filmu walczył żeby nie zasnąć :-D:-D:-D
Ręce mi opadły!
no jak był nudny;-)nie mozęsz mieć pretensji :-p takie filmy potrafią uspic - juz sobie wyobrażam postPRL-oweskie urzadzenie pokoiku dziecięcego:dry:brrr;-):-)
 
Niekat - wybaczyłam oczywiście bo mnie też nie zafascynował ten film. A pokoik dziecięcy - tapeta w blade paskudne miśki, jak było o przebieraniu to dali bobasa który już raczkował - to z takim to można już bezstresowo manewry robić! Mogli dać film z takim tyle co urodzonym bobasem (z takim 3 miesięczym dam se przecież rade!)
No i jak było o myciu pisiuni to też właśnie mówili żeby pomiędzy nie myć! No i widzicie, zgłupieć można!
 
no właśnie:szok: Ale to był film prehistoryczny - z 10-15 lat temu :szok:, W sumie w jakiejś gazecie też kiedyś wyczytałam że przez pierwszy tydz nie myć wewnątrz bo te mazie płodowe niby chronią.
Głupie to wszystko, morał z tego taki że nie należy słuchać typowo-edukacyjnych nauk tylko doświadczonych mamusiek! :-)
 
Ninja tylko czy mąż bierze pod uwagę,że może nie mieć wtedy kondycji na taki maraton?:-D.


Myślę, że będzie miał - on ma taki tryb życia - nawet chodzi 2x w tygodniu na basen na 6.00 rano! (zawsze mu mówię, że mi to by musiał przynajmniej 500 zł zapłacić , żebym poszła na 6, hahahahahah) - a maratony też biega.
U nas to ja taki leń, odżywiający się colę i chipsami :-D (no teraz to nie oczywiście) , a on to na śniadanie musli, jogurty i inne świństwa... :baffled: , no i nie pali (a ja paliłam 10 lat prawie :zawstydzona/y:)
 
Myślę, że będzie miał - on ma taki tryb życia - nawet chodzi 2x w tygodniu na basen na 6.00 rano! (zawsze mu mówię, że mi to by musiał przynajmniej 500 zł zapłacić , żebym poszła na 6, hahahahahah) - a maratony też biega.
U nas to ja taki leń, odżywiający się colę i chipsami :-D (no teraz to nie oczywiście) , a on to na śniadanie musli, jogurty i inne świństwa... :baffled: , no i nie pali (a ja paliłam 10 lat prawie :zawstydzona/y:)
skuli zawodu to chyba nawet musi trzymac forme ponad norme,nie;-)ale fajnie tak - mój to leń patentowany jesli chodzi i takie rzeczy a na śniadanie to fajeczka i jajecznica na kiełbasie...:dry:to ja juz bym predzej wstała na ten basen (no może nie na 6) ale jak tylko widzi ze buduje się gdzies nowa siłka to zaraz mówi że bedzie pierwszym klientem a potem zapomina co mówił:-p
 
Niekat - ale pojechałaś po mężusiu :-):-D:-) Mój co prawda czasem chodzi na basen, ale dzień u niego zaczyna się koło 9 (lub jeśli np sobota czy niedziela to 10-11) więc o tej porze to by na pewno na basen nie poszedł.
A jeszcze kilka lat temu to siłownia, zero tłuszczów itp. a teraz ....... frytaski, piwko, pizza :tak::-D:tak:
 
reklama
Moj też by tylko jadł frytki pizze zapiekanki piweczko i co? I jest chudy jak niewiem co chudy i wysoki taki patyczak :p:p ale w sumie tez bym chciała sie opychac i wygladac szczupło zwłaszcza , ze on ZAWSZE! jest głodny nie ważne, że przed 30 minutami zjadł 3 porcje frytek :p:-p
 
Do góry