reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie...

Ja jak poznałam Miqela to był nizszy ode mnie ( mam 164 cm) i był grubiutki i miał długawe włosy ( Boże zabije mnie , że to napisałam hahaha) a teraz zrobił sie długi i szczup[ły hahaah :-):-D

Taaaaaaa....kochana jest prawda :-p ? I nie rob ze mnie takiego piwosza kochanie jak wypije jedno piwo na 2 tygodnie to jest dobrze jak na pozadnego przyszlego tatusia przystalo i nie w knajpie tylko w domu :-)
 
reklama
widze, że dobrałyście się do swoich mężów:-):-):-)

ja pamiętam, że mój luby miał wielkie obawy czym on zainteresuje swojego syna, bo choć pasję ma (m.in. motory właśnie:-)) to pozostają one w sferze marzeń.. a jak przyszło co do czego to podsumuję to tak: jak Bartek przyszedł na świat to polożna zawołała męża, żeby szedł z nią umyć i zważyć dziecko, a on nie spogladając nawet na mnie poszedł za nim.. i tak chodzą za sobą do dziś dnia:-):-):-) pamiętam, że mama zaproponowała nam, że poprosi znajomą położną, żeby przyszła wykąpać nam malucha, a mój luby się oburzył, że żadna baba mu nie będzie syna dotykać i od pierwszegoi razu kąpał.. czasem nawet sam..

fakt, że u nas też życie ułożyło się tak, że ja poszłam do pracy jak Bartek miał 2 miesiące (na pół etatu, a od 4 mies. - na cały) i podzieliliśmy obowiązki pomiędzy siebie: Jarek zawsze był z dzieckiem sam do południa, potem 2 h niania i ja do końca dnia... w nocy do tej pory wstaje mąż.. on zawsze Bartka karmi.. (a ponieważ jestem wyrodną żoną i marną kucharką - mnie też karmi).. obecnie jest tak, ze jak Jarek jest w domu to ja mam wolne.. no chyba, że Bartek zapragnie poczytać, poukładać puzzle, memory albo coś w tym stylu - od zabaw spokojnych i edukacyjnych jest mama..

przyznam, że z podziwem czytam o waszych mężach, którzy realizują swoje pasje... no coż dla mojego małżona największa pasją stał się syn.. zobaczymy co się teraz wykluje i jakie miejsce zajmie w tym układzie:-):-):-)
 
Ninja - ten filmik rewelacja, oglądałam go razem z mężem - śmiał jak diabli :-D:-D:-D
Skaba - tylko pogratulować męża - prawdziwy skarb!:tak:
 
skaba-brawa dla meza:-D:-D:-D moj tez nawet daje rade he he do dzisiaj kapcia Arusia i jak trzeba to wstaje do niego w nocy tym bardziej teraz :tak::-)
 
reklama
dziękuję w imieniu małża.. a w swoim powiem: nie chwalić, nie chwalić, bo mi się zepsuje:-):-):-) a tak na powaznie - naprawdę to skarb, gdy można na kogoś tak liczyć... gdyby nie on nie doszłabym w życiu do tego miejsca, w którym jestem obecnie.. a wystraczy tylko jak powie: Nie martw się kochanie, poradzimy sobie!
 
Do góry