reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Igorek Kasia to nie ma bata musiała pierwsza urodzić:p Ja piszę o styczniówkach czyli o Węgielku, Momo i mnie.
Dziewczyny gruba jestem, cholera jasna hehe:)
 
brylancik, juz nie dlugo :) Ale Ci zazdroszczę! Mi tak szybko minął ten czas kiedy Ania była takim maluszkiem :) Oj chyba trzeba bedzie pomyśleć o Franusiu :p
zaniepokojona, pytałam , ale już nie ma tych krzesełek, poszły jak świeże bułeczki
edit. Teraz mi sie przypomniało
anrysa co Ty pleciesz ? gdzie Ty gruba jestes ????
 
Ostatnia edycja:
anrysa ja dziś byłam w pracy pozałatwiać urlop macierzyński - mam do 10 czerwca; zostało mi 19 dni urlopu z 2010 + 26 dni z 2011 plus 2 dni opieki nad dzieckiem zdrowym - gdybym chciała to wszystko do zera wykorzystać to do pracy wracam 18 sierpnia - ale zastanawiam się nad wychowawczym dopóki mała nie skończy roku - jakoś nie mam motywacjo by wracać do pracy i w sumie to wziełabym jakieś 4-6 mcy wychowawczego .. ale jeszcze sama nie wiem ..

ja dziś założyłam takie obciskające majciory - bo też gruba jestem .. niby zostało mi z ciązy 2 kg ale przed sporo przytyłam ale to chyba już marzenie żeby wrócić do dawnej wagi :D no nic pożyjemy zobaczymy ..

brylancik - ja to ci powiem że po pierwszym porodzie to wyć mi się chciało że już nic mi sie w brzuchu nie rusza, teraz nie mam tego uczucia bo tą ciążę dużo gorzej nosiłam i jestem happy że nie mam już wielkiego brzucha .. a poród .. hmm też pierwszy dużo lepiej wspominam bo ten był ciężki i bolesny z tą indukcją jak cholera ..
 
momo no to mnie pocieszyłaś :p ale mam nadzieje ze jakos to bedzie i jak to sie mówi przezyje i nie bedzie tak zle
no Kasiu a wiesz o Franusiu pomyslec mozecie Ania przynajmniej bedzie miała sie z kim bawic
 
reklama
Kasia Ty to masz siłę o drugim myśleć;-):-D. Ja sobie wczoraj o bliźniakach myślałam :laugh2: ale jakoś chyba pozostawię to jednak w sferze marzeń niespełnionych bo chyba by mi już sił nie starczyło:p Zresztą jak to zrobić:)
Brylancik mi na brodawki pomaga taka maść mamma mia z ziajki na brodawki, bez niej byłoby ciężko. Możesz już zacząć smarować. A pochwalę się dzisiaj po nocy miałam pierwszy raz twardą jedną pierś bo z drugiej Maciuś wyjadł w nocy. Wogóle zajebiszczy ten mój syn jak na razie w nocy budzi się tylko o 5 na jedzenie tak to śpi od 22-23 do 5 rano:)
Momo o urlopie napisałam Ci na naszym forum:) Wolę tam o tych sprawach:p
 
Do góry