reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Hej dziewczyny
Jakoś nie moge znaleść czasu na pisanie :zawstydzona /y: .... otwieram forum , przeczytam i nie mam czasu napisać tak jakos ostatnio zabiegana jestem ...
Acha musze sie pochwalić ,że dziś z męzem mamy 2 rocznice ślubu :) :happy2:

arwen ja wczoraj byłam w parku z malym i tam tez normalnie plaga komarów nie dało sie spacerować ani usiąść na ławce wiec musielismy uciekać .. Dziś rano otworzyłam okna i normalnie tyle komarów mi wleciało , że musiałam Nikiego do gory do babci zaprowadzic a ja sama zakładam siatki w oknach . Mieszkamy na parterze i zawzsze nam pełno robactwa wpada :errr:
 
reklama
TONKA będe trzymać kciuki 22 czerwca

Wczoraj wyszłam na pierwszy spacer z Patrykiem.Wybierałam sie z domu chyba z dwie godziny[ ubrać siebie , victorię i małego, nakarmic wszsytkich...]a na spacerze byłam moze godzinę.Wogóle chyba przedobrzyłam ostatnio bo po przyjściu do domu ledwo sie ruszam .Boli mnie dosłownie wszsytko od kregosłupa, nogi , brzuch itd.Po zwariowanym tygodniu mój organizm chyba zaczął się buntować.

ANNA21 GRATULACJE z okazji rocznicy ślubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytałyście książkę JĘZYK NIEMOWLAKA?
 
Hej Dziewczyny:-)

Trzymanie kciuków jak najbardziej wskazane :-)
Violaz ja jak pierwszy raz wychodziłam na spacer to też zajeło mi to 2 godziny a mam tylko jedno dziecko :no: więc pewnie jak będe miała 2 to pewnie zajmie mi to 4 godziny
Ania21 gratuluje 2 rocznicy !!! Ciekawe czy ja mojej 2 dotrwam bo czasem mój P tak mnie wkurza... <haha> :-)
arwen ja to się aż boje co tu u nas będzie po tym jak wątok wylał Pamiętam że w tamtym roku to wieczorem wyjść się nie dało tyle tego cholerstwa było
Igorekkk odpoczynek na świeżym powietrzu i jeszcze u babci to jest to co mój mały lubi najbardziej Mam nadzieje że Twój mały szybko dojdzie do siebie i będziesz się działkować
AniaSm na mój wygląd pracowała pani fryzjerka i pani makijażystka :-) no i ciąża pewnie też zrobiła swoje ;-) chciałam zaznaczyć że byłam już w 5 miesiącu
A teraz mój mnie jeszcze kościelnym straszy;-)
Zamówiłam chuste tą poleconą przez was i już ją przetestowałam :-) jestem bardzo zadowolona To naprawde duże udogodnienie tylko ludzie dziwnie na mnie patrzą bo tu w Tarnowie to chyba rzadkość...
 
Tonka a gdzie ja kupilas bo ja nieznalazlam takiej
Dzis fajnie na polku obu dluzej tak bylo, niedawno przyszlismy z pola maly zjadl i teraz smacznie spi.
Rolety nawet sie sprawuja.

ania21 Wszystkiego najleprzego z OKAZJI ROCZNICY SLUBU

ksiazki tej nieczytalam tylko jezyk dwulatka przegladalam
 
Hej dziewczyny
Jakoś nie moge znaleść czasu na pisanie :zawstydzona /y: .... otwieram forum , przeczytam i nie mam czasu napisać tak jakos ostatnio zabiegana jestem ...
Acha musze sie pochwalić ,że dziś z męzem mamy 2 rocznice ślubu :) :happy2:

arwen ja wczoraj byłam w parku z malym i tam tez normalnie plaga komarów nie dało sie spacerować ani usiąść na ławce wiec musielismy uciekać .. Dziś rano otworzyłam okna i normalnie tyle komarów mi wleciało , że musiałam Nikiego do gory do babci zaprowadzic a ja sama zakładam siatki w oknach . Mieszkamy na parterze i zawzsze nam pełno robactwa wpada :errr:
Wszystkiego Najlepszego!!!!!!:-):-):-):-)
ja mam to szczęście że u mnie nie ma komarów :tak::tak::tak: ,ale pewnie jak przyjade do PL to nas zjedzą , muszę kupić moskitiere baldachim do łóżeczka
Wczoraj wyszłam na pierwszy spacer z Patrykiem.Wybierałam sie z domu chyba z dwie godziny[ ubrać siebie , victorię i małego, nakarmic wszsytkich...]a na spacerze byłam moze godzinę.Wogóle chyba przedobrzyłam ostatnio bo po przyjściu do domu ledwo sie ruszam .Boli mnie dosłownie wszsytko od kregosłupa, nogi , brzuch itd.Po zwariowanym tygodniu mój organizm chyba zaczął się buntować.

Czytałyście książkę JĘZYK NIEMOWLAKA?
ja wiem ile mi schodzi na wyjście z domu , no i muszę wychodzić na raty najpierw wynoszę wózek , potem jakieś manele a na końcu ja idę z Kubą , przyzwyczaisz się ;-)
a Baja do mnie pisała o jakimś spotkaniu klasowym ok 9 lipca , ja się nie wybieram ale ty byś mogła , zresztą do ciebie pewnie też napisze albo już napisała;-)
Hej Dziewczyny:-)

Trzymanie kciuków jak najbardziej wskazane :-)
AniaSm na mój wygląd pracowała pani fryzjerka i pani makijażystka :-) no i ciąża pewnie też zrobiła swoje ;-) chciałam zaznaczyć że byłam już w 5 miesiącu
A teraz mój mnie jeszcze kościelnym straszy;-)
Zamówiłam chuste tą poleconą przez was i już ją przetestowałam :-) jestem bardzo zadowolona To naprawde duże udogodnienie tylko ludzie dziwnie na mnie patrzą bo tu w Tarnowie to chyba rzadkość...
w takim razie warta była swojej ceny ;-) bo naprawdę wyglądałaś ślicznie :tak:
Dzis fajnie na polku obu dluzej tak bylo, niedawno przyszlismy z pola maly zjadl i teraz smacznie spi.
Rolety nawet sie sprawuja.
ksiazki tej nieczytalam tylko jezyk dwulatka przegladalam
rolety to u mnie podstawa biorąc pod uwagę że mamy prawie całą dobę jasno ;-)
Igorekk jak mały??

u mnie dzisiaj piękne słońce tylko wiatr wiał i przez to nie było upału , poszliśmy z Kubusiem na plac zabaw :tak: i huśtaliśmy się na huśtawce a potem połaziliśmy jeszcze , no i w trakcie spaceru Kubie się przysneło więc stawałam co jakiś czas żeby za długo pod domem nie siedzieć , bo jakbym go wyciągała z wózka to mam pewne że się obudzi a tak to się wyspał :-)
ostatnio moje dziecko zaczeło dostrzegać różne rzeczy i robi przy tym niesamowite miny dzisiaj np przyglądał się drzewom i trawie a minę miał taką zdziwioną jakby nigdy wcześniej na polku nie był :-D:-D:-D
 
AniaSm To pozazdroscic brak komarow, ja mialam w komplecie z pisciela baldachim-moskitiere, mialam ja juz sciagnac ale widze sie nie bedzi dalo. A te noce to na jedno fanjie bo mozna dlug siedziec na polu ale jak tu spac w takim przypadku to jak piszes rolety potrzebne

Tonka dzieki za linka

Zapawiadali ze teraz bedzie goraco dla nas spoko ale co wtedy zrobic z malym szkrabem. Mam pytanie czym smarujecie maluszkow na slonce bo ja narazie niec jeszcze nie uzywam ale jak ma byc upal.








 
białe noce mają taki minus że siedzisz i siedzisz i w pewnym momencie patrzysz na zegarek a tu już po północy i uciekasz szybko spać :)
jeśli chodzi o krem to ja mam taki NIVEA krem ochronny na słońce faktor 30 PROMOCJA (1055382834) - Aukcje internetowe Allegro , kupiłam go jeszcze w kwietniu jak byłam w PL i smarowałam Kubie buzie jak chodziliśmy na spacery , a że u mnie dzisiaj wyszło słonko to też posmarowałam :)
właśnie przymierzam się do zakupu moskitiery do łóżeczka ,bo co prawda mamy w oknach w PL to jednak zawsze coś wleci a mówią żeby tych do prądu nie używać
 
Hej dziewczyny :-)

Mam już w doku męża :rofl2:,nockę zaliczam do bardzo udanych :rofl2::rofl2::rofl2:

Dziś idę do lekarza na kontrolę z Igorem,goraczki juz nie ma ale ten wredny kaszel Go nie chce opuścić:wściekła/y::wściekła/y:.Więc pewnie jeszcze syropy zostaną.

AniSm -ja tez byłam na huśtawce z Igim ale szybko uciekłam bo nas komary chciały żywcem zjeść :angry::angry::angry:.Niecierpie tego badziewia :angry:.A dzieciaki są niesamowite w tym wieku własnie bo zaczynaja już zwracać uwagę na różne rzeczy:-).

Ania21 ,wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu :-):-):-).

Violaz ja nie czytałam tej ksiązki o której piszesz :no:.

AA i któraś pytała o krem do smarowania buzi ,ja bardzo rzadko używałam a jeśli to zwykłego Bambino tam chyba jest jakiś mały filtr .Ale naprawdę bardzo rzadko :zawstydzona/y:
 
reklama
hej

Mam takie wyrzuty sumienia.Pogoda śliczna a ja zamiast korzystać to nie moge sie wybrac z domu.MAmie podrzucam na 3 godzinki Victorie .Dzieki czemu mala może zaczerpać swieżego powietrza ,a ja z małym wyleguje sie w domu i śpie jak tylko on zmruzy oczy.Chyba ogólne zmeczenie po ostatnich tygodniach zaczęlo wychodzic ze mnie.

Pytałam o książkbo jestem właśnie na etapie jej czytania i chcialam wiedziec czy któraś z was wcielała w zżycie sugestie autorki.Ogólnie bardzo wam polecam .FAjnie sie ją czyta a napewno troszke pomoże w zrozumienia malucha.

ARWEN ja przeczytałam JEZYK DWULATKA.Nie z wszsytkim sie zgadzam ,ale niektóre rozdzialy były pomocne i stosuję je nadal. Tak czy siak polecam jak macie wolna chwilke...
 
Do góry