reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Arwen- najlepiej zadzwoń do przychodni i zapytaj .Nigdy o tym nie myslałam:confused: ale chyba bym zrezygnowała bo faktycznie jest upał a ma być jeszcze cieplej,i zapisała się na inny termin :confused:Od poniedziałku ma być podobno chłodniej.

Ciekawe co inne dziewczyny sądzą :confused::-)??
 
reklama
Czesc mamusie . Ja mam takie szelki , moze nie identyczne ale podobne bardzo .I mysle ze nie bede ich uzywac , lepiej chyba bedzie normalnie podtrzymywac dziecko .
My calymi dniami na balkonie albo na podwurk i to w krutkim ubranku . Musze sie pochwalic ze Nikodemowi wczoraj wzszedl ZABEK dolna jedynka
Gratulacje ząbka -szybko zaczyna :)
Cześć :-):-)My raczej w domku siedzimy bo nawet nie ma gdzie iść tak naprawdę bo wszędzie tylko te komary :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

Igor jeszcze nie chodzi do przedszkola bo kaszle mam nadzieję że od poniedziałku pójdzie :confused:.Bo mu sie nudzi w domu.

A co u Was dziewczyny meldować się :rofl2::rofl2::rofl2:?????
u mnie też słonecznie i ciepło ale wiaterek wieje więc jest super , poszwędaliśmy się dzisiaj troche a teraz odpoczywamy
My siedzimy caly czas na polku, maly sie chlapie w baseniku. AniaSm nie kupilam tego fotelika narazie z siostry kozystam, jak bedzie wiekrze to mu kupie jakies fajne krzeselko nawyzej.

Ania21 gratuluje zabka, u nas nadal cisza jesli chodzi o zabki
Co do szelek zastanawima sie nad nimi moj chresnik jak miala 7 m to jego babcia z nim chodzila i sie szybko nauczyl p rzez to chodzic, i tak pomyslalam zeby sie nie schylac to lepiej szelki kupic, ale napeweno nie tak wczesnie bym zaczela. tam pisalo ze sa od 6 m ale to chyba wczesnie.

A co do komarow to kupie cos takiego do pokoju, super Urządzenie odstraszające komary z klipsem (1076438321) - Aukcje internetowe Allegro
chyba sobie kupię to coś na komary
Mam takie pytanie jutro mam szczepienie, zastanawiam sie czy na taka pogode sie z nim wybrac, czy poczekac na chlodniej
nie mam pojęcia czy szczepić czy nie , najlepiej zadzwoń do przychodni i zapytaj :)
 
dzwonilam to przychodni w sprawie tego szczepienia i nie ide moge pozniej jak bedzie troch chlodniej. ide z malym na polku puki nie ma jeszcze takiego upalu pozdrawiam
 
cześć :-):-)


Wróciliśmy z działki :-) Igi się pobawił bo w domu idzie zwariować :baffled: i z nudów i upału.A tam było fajnie bo pod drzewkiem sobie siedzieliśmy :-)i ten wiaterek :-).

Juz jestesmy umyci ,pachnący :-D

Choć mnie czeka kupa prasowania:baffled: a tak mi sie nie chce:no:.

Ale zapodam sobie drineczka i może jakoś pójdzie :-)a może nie pójdzie .:-D:rofl2: się okaże :-D:-D:rofl2::rofl2:


A Wy dziewczynki ,jak spędziłyście dzionek :-):-)???
 
Hej dziewczyny -:)
Cos tu cicho u nas ostatnio ...
Mama takie pytanie .Chce nauczyc mojego syna samodzielnego zasypiania , bo jak do tej pory to wkladamy go do wozka i wozimy az zasnie innego sposobu nie ma . Puzniej jak juz zasnie nie raz probowalam odkladac go do luzeczka ale sie wybudza i nie ma juz szans zeby spał dalej .Wogóle jak wkladam go do luzeczka nawet na chwilke jak musze do toalety albo cos to placze a gdzieindziej zostawiony nie . I teraz mamy problem bo w wozku ciasno sie robi :-( dodam ze nie ma szans zeby go uspic na renkach .Chyba juz w szpitalu sie tego wozenia nauczył bo u nas na starym sa takie wozki w ktorych dzieci spią i jak nie mialam sily go na rekach lulac to go wozilam tym luzezeczkiem .. ehh bardziej doswiadczone mamy wypowiedzcie sie :-D
I znowu sie musze pochwalic : mamy drugiego zeba :p
 
Cicho i pusto bo jest gorąco a komputer też emituje ciepło;-)
Jak padało to źle jak jest gorąco to jeszcze gorzej Mój mały w dzień prawie nie śpi na szczęście w nocy kiedy jest troch chłodniej nadrabia Dziś byliśmy u babci na woli tam przynajmniej trochę chłodku i cienia można znaleźć
Ania21 gratulujemy drugiego ząbka Ja to się zaczynam stresować bo mój mały zaczął się ślinić, gryźć pieluche i wkładać łapki do buzi i moja mama doszła do wniosku że mogą mu iść zęby !!! tylko że on ma 2 miesiące to chyba troche za wcześnie
 
Czesc dziewczyny! Jestem przyszłą listopadową mamusią:-) Mieszkam w Tarnowie od nie dawna i nie znam zadnej innej dziewczyny która rodzilaby w starym albo nowym szpitalu. Wy porody macie juz za sobą Bardzo prosze napiszcie mi kilka zdań gdzie rodziłyscie jaki lekarz odbierał porod i czy jestescie zadowolone z porodowki danego szpitala. Z góry WAm bardzo dziekuje!
 
hej laseczki :-):-):-):-)
u mnie dzisiaj w końcu wyszło słoneczko i jest znośnie :tak: bo wczoraj było paskudnie zimno i padało :-(
Obiadek się gotuje , Kuba z moim D śpią ,tzn D "czyta" książkę ;-)
byliśmy wczoraj na zakupach , bo chciałam Kubusiowi kupić pajacyki do spania bo te co ma to już ledwo pasują :szok: ależ on szybko rośnie
anna21 gratuluje kolejnego ząbka :tak:
tonka nie martw się mój pcha łapki do buzi od 3 miesięcy a zębów nie widać ;-) , a jak Ci idzie nauka do obrony??
Igorekk działkowiczko ;-) masz tam truskawki?? Jak mały mam nadzieje że już zdrów jak ryba ;-)
Violka co u Ciebie ?? jak maluchy??
kasiazar myślę że jak się cofniesz o kilka stron na tym wątku to poczytasz o porodach , bo już kilka razy był poruszany ten temat :tak: ,a tak wogóle to witamy :-)
może prościej będzie jeśli napiszesz do jakiego lekarza chodzisz i w którym szpitalu masz rodzić :tak:
miłej niedzieli :-)
 
reklama
osobiście jeśli miałabym rodzić w Tarnowie to wolałabym na nowym i tam też pracuje mój gin , ja rodziłam poza granicami kraju i w sumie nie narzekam ,chociaż w PL zrobiliby mi cesarkę a nie męczyli żebym rodziła tego słodkiego klocuszka siłami natury ;)
poza tym znam kilka osób które rodziły na starym i jedne sobie chwalą inne nie , myślę że to indywidualne dla każdego
 
Do góry