reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Hejka!!!!

Ale sniadanko!!!super!!!!

Przyszła...to miła okolica:tak::tak:i niedaleko od Tarnowa:-D:-D:-D
Nikia witaj:-D:-Dco u ciebie???

Asia eee przesadzasz chyba troche:-D:-D:-Dja Ci strasznie zazdroszcze takiej pracy:sorry::sorry::sorry:dobre warunki, niezle godziny praca pewna w miare:tak::tak:duzo bym dala za taką..a nie wciąż musze chodzic prosic i płaszczyć sie na tych rozmowach:confused2::confused2::confused2:
 
reklama
Helloł
Kupiłam sobie wreszcie sukienkę na wesele - jupi! :-)
Jeszcze tylko dodatki i buty hehe :-D
Nikia dostajesz listy z pogróżkami? :-D:-D:-D
Przyszła a nie pisałaś że mieszkasz koło n. szpitala? Fajne takie śniadanie na tarasie :tak:
Ilaria no chyba że tak ;-)

Coś się chmurzy :eek:
 
Kolo n szpitala jest moich rodziców dom ,a ja jestem raz na nauczycielskim a innym razem u siebie w nż:tak: ale jestem juz przyzwyczajona ,bo w sumie blisko :-p Dziewczyny nie wiecie gdzie można kupić w tarnowie ubrania ciążowe procz switu?? bo na allegro sie boje:-p
 
hej
Generalkę zaczęłam i mam nieco mniej czasu dla siebie :-p W końcu teściowa to nie przelewki ...... Ma być już w niedzielę wiec nie ma na co czekać :-D

Agunia szukasz pracy ?

Przyszła ja kojarzę tylko świtowski sklep ,
Mam spodnie ciążowe rozmiar 38 jak coś mogę pożyczyć :-p

Kasiadove jaką sukienkę kupiłaś ?? Ja mam wesele we wrześniu i też czegoś poszukuję . Z bólem serca, bo w sukience czuję się trochę jak transwestyta :-p
No chyba żeby jakieś spodnie ??:eek:
 
Ostatnia edycja:
Hejka!!!!!!!!!!

Beti wszystkiego naj naj z okazji urodzinek

kwiaty.jpg


Mini a jaki kolorek cie korci???

Dołączam się do życzeń :tak: STOJ LAT STOJ LAT :laugh2:

Agunia ja to z tych co rudawe brązy preferuje :-p i chyba nic innego nie wymyślę :sorry:

Mini gdzie chodzisz do fryzjera ??, ja w przyszłym tygodniu ide :-)


ostatnio byłam w Almie i tak mnie fajnie taka młoda niewiasta ścięła ze wczoraj też tam poszłam . Niestety jest na urlopie i inna mnie ścinała ale też ok ;-)

Dziewczyny są jakieś herbatki na poprawę snu?Moja Madzia wczoraj spała 2 razy od godziny 6.00 rano.Drzemki trwały raz 10 min, raz 15 min.To zdecydowanie za mało jak na pół roczne dziecko.Jak można jej pomóc?

Dana na Borysa te herbatki nie działały :-( Jak dziś Madzia ? A może ząbek jej przeszkadza ?
nie zaczęła Ci przypadkiem wstawać albo raczkować ??

proszę mnie tu nie ignorować :crazy: tylko ustosunkować się do mojej propozycji - piątkowe pifffffkowe. :tak:
Ostatnia szansa dla mnie spotkać się z wami.
No ja bym nawet i chętna była ... tylko Agawę bym chciała na tym spodkaniu dla ośmielenia
:-D:sorry:
 
Hejka!!!!

Ale sniadanko!!!super!!!!

Przyszła...to miła okolica:tak::tak:i niedaleko od Tarnowa:-D:-D:-D
Nikia witaj:-D:-Dco u ciebie???

Asia eee przesadzasz chyba troche:-D:-D:-Dja Ci strasznie zazdroszcze takiej pracy:sorry::sorry::sorry:dobre warunki, niezle godziny praca pewna w miare:tak::tak:duzo bym dala za taką..a nie wciąż musze chodzic prosic i płaszczyć sie na tych rozmowach:confused2::confused2::confused2:
Agunia oczywiscie masz rację i cieszę się że w ogóle mam pracę, ale wszystko ma swoje plusy i minusy ;-)
 
Dołączam się do życzeń :tak: STOJ LAT STOJ LAT :laugh2:

Agunia ja to z tych co rudawe brązy preferuje :-p i chyba nic innego nie wymyślę :sorry:



ostatnio byłam w Almie i tak mnie fajnie taka młoda niewiasta ścięła ze wczoraj też tam poszłam . Niestety jest na urlopie i inna mnie ścinała ale też ok ;-)


Dana na Borysa te herbatki nie działały :-( Jak dziś Madzia ? A może ząbek jej przeszkadza ?
nie zaczęła Ci przypadkiem wstawać albo raczkować ??


No ja bym nawet i chętna była ... tylko Agawę bym chciała na tym spodkaniu dla ośmielenia :-D:sorry:

A ja bym się chętnie znów na jakieś fajne sptokanie wybrała tlyko nie wiem, czy mnie mój mąż puści, bo teraz jest na urlopie i całymi dniami z dzieckiem, więc nie wiem czy się na wieczór jeszcze zgodzi;-)
 
hej
nie zagladałm bo miałam gości do dzisiaj popołudniu;-)
zaczne od życzeń uordzinowych Beti żyj nam 100 a nawet 200 lat;-)
Agawa jestem pełna podziwu dla ciebie:tak:
Mini teściowa zaglada w kazdy kat;-):-p
Anita gratki dla Oskiego!!!
Kasiu witaj z powrotem!!!
Przyszła wypoczywaj i nie forsuj sie daj znac co sie ukrywa w twoim brzuszku;-)
Aniu ja zobacze co da sie wykombinowac;-)
Karolcia nie obrażaj sie ja ci tylko napisałam co mysle a takie wnioski wysunełam z twoich postów i rozmów z toba:tak: Nie raz podkreślłas ze w T nic nie ma a w P jest najlepsze wszystko:baffled: Nawet Kasia miała ostatnio z toba spiecie małe :-p Nieraz ci któras dawała delikatniedo zrozumienia ze troszke przesadzasz :confused2: Nie bede przytaczac przykładów a tego jest troche:-p Ja niechce zebys przestała pisac z nami tylko daje ci do zrozumienia ze ciagłe podkreślanie ze P jest najlepszy nie ejst na miejscu na watku o tarnowie:baffled::eek: ja czuje sie bardzo czyms takim dotknieta bo nie uwazam ze gorzej wypada od Przemyśla . CO do teściów to nieraz pisałam ze ich osobiście nie znam (znam tylkoz twoich opowiesci) ale uwazam ze wina zawsze jest po obu stronach , nigdy nie jest tak ze jedna strona jest czysta a druga zła. wiecej nei ebde sie wypowiadac na ten temat bo widze ze burze wywołałam:-D:-p:rofl2:
 
reklama
Hejka wieczorowo!!!!

Przyszla to prawda...moda sprzyja ciężaroweczkom:tak::tak::tak::tak:
Asia jasne:tak::tak::tak:ale ja po drugiej stronie i to szukanie to koszmar:eek::eek::eek:
Mini tak szukam pracy:crazy::crazy::crazy:już dosć dlugo:crazy::crazy::crazy:a tam chyba się nie wstydzisz nas:confused2::confused2::confused2: rudawe brązy:happy:brzmi fajnie:tak::tak:
Brmadzia...dobrze że się znalazłas :tak::tak::tak:a jakies fotki beda:laugh2::laugh2::happy::happy:
bo ja niecierpliwie czekam:happy::happy:
Kasia gratki:-D:-Dja wesele mam 2 pażdziernik:eek::eek::eek:i chciny i poprawiny:baffled::baffled::baffled:i musze cos zakupic...przynajmniej na wesele:happy: na chrzciny spódnice i bluzke wlożę:happy::happy:
 
Do góry