reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
witka :-)
jestem i ja :happy: w przerwie :-p
Ania egzaminy są prawdopodobnie we wrześniu tak co roku się sesja zaczyna jest ich dziesięć i są tak co trzy miesiące 2, 3, 3, 2 ale w sumie rzadko komu się udaję w jednym roku to zaliczyć wszystko a ja mam wrażenie że i dwa to mało :-D:szok:
Anita samemu bardzo trudno w necie nikt nic nie udostępni za free i trzeba niezłą kasę na książki i zbiory zadań :baffled: póki co mam materiały ale nie wszystko łapię :no: więc nie wiem czy dam radę ....

aaaaaaa Anita wracaj syzbko i napisz mi co zrobic bo mi sie klawiatura poprzestawiala :wściekła/y:
 
beti801 Wszystkiego najlepszego z okazji 18. ;-)
005_2809216.jpg



przyszla80 Dobrze, że sytuacja u Was się stabilizuje.

dana-news Może herbatki coś pomogą.

agunia271 To jest nas dwie.

kasiadove A może jednak dasz radę?

agawa25 :szok: Niezła ilość.
 
hej :-)
Dzieki dziewczynki za życzenia :-):tak:

Anita fajnie masz z ogrodem :-) Czekamy na zdjęcia :-)
Kasiudove fajnie, że wczasy udane :-) A Ci państwo W to wszędzie wlezą :-D:-D
Agawa podziwiam Cię Kobieto, że Ci się chce tyle uczyć :-) Napewno bedzie dobrze :-):tak:
Przyszła raczej wszystkim matkom "odbija" ;-)
Dana oby herbatki pomogły :tak:
Agataxk Ty gdzie byłaś jak Cię nie było? Wczasowałaś się?
Ilaria po takim długim urlopie to napewno się nie chce wracać... ;-):tak:
 
hello
bardzo mi się nie chciałao wracać. Próbuję odgruzować biurko z papierów i chyab trochę mi to zajmie. W dodatku w poniedziałek miałam jeszcze wyjazd do Warszawy, którego kolejną noc już nie mogę odespać ;)
 
Musi być dizś ładna pogoda, bo nikogo nie ma na forum, a ja siedzę w budynku od 7.30 to nawet nie wiem. Słońca nawet nie widzę, bo mi rolety opuścili, a do tego klima. ;-)
 
reklama
Do góry