reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Muszę iść chałupę odgruzować bo na weekend nie sprzątałam :szok::zawstydzona/y:
widzę, że nie tylko my byłyśmy zajęte :-D:-D:-D

Gdzie zniknęłyście??? :szok::szok::szok:
Sama muszę zjeść ten sernik? :szok:

(Wczoraj teściowa powiedziała mi ze schudłam po czym zapakowała mi dwa pudełka placków) :-p:-D;-)
ale dba o Ciebie teściowa :tak:

Crunch ja myślę że z mową Igorka wszystko OK chociaż zawsze to lepiej sprawdzić niż się niepotrzebnie martwić :happy2: niektóre dzieci później zaczynają mówić córka mojej kuzynki zaczęła mówić równo z 3 urodzinami :tak:
mam nadzieję, że wszystko jest dobrze...


crunch szkoda że nie zrobiłam zdjęcia "przed" bo już byłby szok w porównaniu do gołej wyrównanej ziemi jaka jest teraz:tak::-D:-D

a Igorek mało mówi?
Igor prawie nic nie mówi tylko mruczy
wszystko rozumie ale gadać nie chce
czasem powie mama (jak go poproszę) lub tata, daj, tak i nie
i to cały jego zakres słów :-(
Regina paplała już jak nie wiem co w jego wieku...

mogłaś zrobić takie zdjęcie ;-)

Teraz to już naprawdę lecę - pa pa.
miłego dnia!
 
Crunch , nie martw się za bardzo o Igorka ma czas , spokojnie do 3rż nie musi nić mówić i mieści się w granicach tzw normy . Mój brat do 3rż mówił tylko mama, tata i ja ... Borys też z mową do tyłu , niby ma dopiero rok ale w porównaniu do rówieśników mówi bardzo mało . świadomie chyba tylko "tam" no i chyba tata i mama choć nie jestem do końca przekonana :zawstydzona/y:

Kasiadove - ja się piszę na parkowe albo pifkowe :tak::tak::tak:albo jedno i drugie
:-p
 
Anita mój przez weekend wstawał o 5 rano:baffled: a tak normalnie to wstaje o 6 ...
Czemuż on taki ranny ptaszek ???
:-(
 
reklama
hejka ale z was gadułki :-)
Mini sałatka została ale nie u mnie :-p;-) dostałam słoik na wynos :tak:
Beti super wesele wam się szykuje :happy2: jest jeszcze trochę czasu do namysłu :tak:
crunch jeśli chodzi o Igorka to na pewno się chłopak rozgada i będziesz tęsknić za błogą ciszą :-D;-)
Kasia ja na parkowe chętna jestem :-) i placowe zabawowe także :-D tylko tak po środzie może żeby mi Mikołaj całkiem do siebie doszedł bo troszkę jeszcze kaszle :baffled:

a serniczek pierwsza klasa właśnie pochłonęłam w realu :szok::-D bo też na wynos dostałam :-)
 
Do góry