reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Hejka!!!!

Ania to luzik macie do końca lipca:tak::tak:to możesz zpanem mężem porandkować teraz:tak::tak::tak:
Anita bedzie dobrze:happy2:mój W też ma spiki do pasa i troche kaszle:baffled::baffled:ale daje syropy imam nadzieje że przejdzie...tylko szczepienie musze przesunąć:baffled::baffled::baffled::wściekła/y:
Edytka nie martw sie...konsultuje sie mowe po 3 r.ż, W zaczął mówić dwa tyg,przed 3 urodzinami...tak to nic nie mowił...i nic nie chciał powtórzyć nawet:confused::confused::confused:A kiedy wyjeżdzacie nad morze???
Agatko super że impreza udana
to kiedy to piffko????
Anusia i jak kupiłas coś???widziałs gdzieś szorty fajne???
Beti byłam tam...jesli lubisz skanseny topowinnas sie doN.Sącza wybrać tam jest super skansen...jasie do Sanoka wyieram:cool2::cool2::cool2:do skansenu własnie:-D
 
reklama
hejka laseczki
Ania to luz blues w domu;-)
Anneczka w Re lub mohito kiedys widziałam.
Anita ja bym skonsultowała:tak:
Crunch myśle ze Igor jak zacznie mówic to cąłymi zdaniami a kiedy wyjeżdżacie?
Agawa a gdzie foty?
Beti fajny mieliście weekend i młodzi super ze zorganizowali od razu pokoje:tak:

Mysmy spedzili rodzinnie weekend , byly lody basen i grill ze znajomymi:-)
 
wróciłam uffff łaziliśmy z Makim 2,5 godziny po mieście - jestem wypompowana :szok: ale rybaczki kupione ( w Świcie )

Agunia szortów jest pełno wszędzie fajne nawet są ale ja z moimi beczułlkami w szortach to tylko po domu :baffled:

to co z tym piffkowym ??? może środa ??
 
Witam wieczorową porą.

crunch Na pewno Igorek się rozgada z czasem. Mało mówiący dwulatek nie jest niczym dziwnym

kasiadove Ale pyszny serniczek.

anneczka1983 Super, że zakupy udane.

anitaaa84 Na mokry kaszel możesz też podawać Mucosolvan 1,25ml lub flavamed 2,5ml (oba są na ambroksolu, podaje się rano i po południu do godz.16)
 
Witam wieczorową porą.

crunch Na pewno Igorek się rozgada z czasem. Mało mówiący dwulatek nie jest niczym dziwnym

kasiadove Ale pyszny serniczek.

anneczka1983 Super, że zakupy udane.

anitaaa84 Na mokry kaszel możesz też podawać Mucosolvan 1,25ml lub flavamed 2,5ml (oba są na ambroksolu, podaje się rano i po południu do godz.16)
kiedyś poleciłaś mi flavamed zamiast flegaminy i faktycznie jest lepszy (moim zdaniem)

wróciłam uffff łaziliśmy z Makim 2,5 godziny po mieście - jestem wypompowana :szok: ale rybaczki kupione ( w Świcie )

Agunia szortów jest pełno wszędzie fajne nawet są ale ja z moimi beczułlkami w szortach to tylko po domu :baffled:

to co z tym piffkowym ??? może środa ??
fajnie, ze zakupy udane tylko zastanawiam się o jakich beczułkach mówisz :confused:

hejka laseczki
Ania to luz blues w domu;-)
Anneczka w Re lub mohito kiedys widziałam.
Anita ja bym skonsultowała:tak:
Crunch myśle ze Igor jak zacznie mówic to cąłymi zdaniami a kiedy wyjeżdżacie?
Agawa a gdzie foty?
Beti fajny mieliście weekend i młodzi super ze zorganizowali od razu pokoje:tak:

Mysmy spedzili rodzinnie weekend , byly lody basen i grill ze znajomymi:-)
ale fajny weekendzik, my dzisiaj trochę grillowaliśmy z sąsiadami (tymi z drugiej strony ku jasności :-D)
ech te chłopy...od małego ciągle jakieś problemy :baffled:
wyjeżdżamy w piątek na noc więc piorę i piorę i jeszcze raz piorę przed wyjazdem :cool2:

jakiś wirus jest bo duzo dzieci chorych:baffled: może pojde go jutro oscłuchać w zależności co bedzie w nocy i rano:tak: zastanawiam sie czy nie kupic mu flegaminy bo ten homeopatyczny drosetux jakos mnie nie przekonuje juz przy takim mokrym kaszlu:confused::dry: jak jutro pójde do lekarki to zapytam..
nawet mnie nie strasz wirusem :szok:
koniecznie zapytaj lekarki ale na pewno zaleci coś mocniejszego niż drosetux
 
reklama
cześć dziewczynki witam sie porannie!!!

wczoraj piekłam babeczki to czestujcie się:
40845_babeczki---chmureczki_0_2.jpg


i kawka:

kawa.jpg


Anita u mnie też kaszel i katar...ja daje Herbapect junior:tak::tak::tak:
Edytka fajnie z tym wyjazdem:cool2:a na ile uderzecie???oby pogoda wam dopisała:cool2:
 
Do góry