reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Witam. My jak zwykle przed 7. już wstaliśmy :eek: Wczoraj miałam jakiś okropny dzień ale mam nadzieję że dziś będzie lepiej. Pogoda w sumie nie jest fajna ale przynajmniej nie pada to weźmiemy dzieciaki na jakiś spacer bo wszyscy ześwirujemy w domu.
Dominik obudził się o 2:30 w nocy i ręce miał tak zimne jakbym go z lodówki wyciągnęła :baffled:. Wzięłam go do nas ponakrywałam i potem już ładnie spał w ciepełku. Mam nadzieję że żadne choróbsko go teraz nie dopadnie. Miałam iść z nim dzisiaj na szczepienie ale poczekam do czwartku na wypadek gdyby jednak coś miało sie przyplątać.
 
reklama
Witam mamuśki z Tarnowa ;) Dołączam sie do Was, jestem świeżo upieczoną mamusią, moja córeczka ma dopiero miesiąc :) Pozdrowionka dla Was ;-)
Witaj. Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej.

a no mały ruch..jeszcze sie cos pogoda robi więc juz wogole nikt nie wejdzie;-):tak:

my zaraz tez wybywamy z domu na spacerek z koleżankami:tak:bo juz Oski pieknie zjadł obiad ktory ugotowałam wiec mozemy ruszać;-)
My już po spacerku i obiadku. Teraz dzieciaki śpią to chwila spokoju. Wreszcie pogoda się zrobiła to pranie mi może wyschnie.
 
Dziewczyny mam pytanko. Lekarka powiedziała mi żebym spróbowała dawać Dominikowi kaszkę ryżową. Ile mam tego sypnąć do mleka żeby było oki. Matuś z kaszkami się nie lubił więc nie mam praktyki ;-)
 
Hejka dziewczynki!!

W Dębnie bylo moc atrakcji:tak::tak:poczęstunek, sklepik z pamiatkami, zagadki, szudlarz,strzelanie z luku, zwiedzanie zamku z pokazem tańców strojów, mennica..kiełbaski, talerze, piłki, chusty..moc zabaw..bardzo fajne to było:laugh2::laugh2::laugh2:

Beti zaraz ci wrzuce przepisik na salatkę:laugh2:
Madzia zdrowka dla mamy:zawstydzona/y:niech szybko dojdzie do siebie:happy:
Ilaria witaj:-)zdrówka Antosiowi
Jest jutro piffko???
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-)
U nas ciąg dalszy siedzenia na zwolnieniu, p. doktor wysłuchała/osłuchała Adika i niestety nadal nie jest czysty osłuchowo więc dała kolejny antybiotyk i do końca tygodnia siedzimy w domciu niestety :-(
Agunia ale się kobieto o jeździsz na te wycieczko ho ho ho :tak:
Madzia dużo zdrowia dla mamusi :happy:
 
Do góry