reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Nareszcie mamy na osiedlu plac zabaw zorganizowany przez UM :-) :-):-):-):-):-)


Muszę wybrać się na Klikowską po przesyłkę do In Post. Odkładam tą wyprawę już 2 dni :tak:
 
AGUNIA Nie wybierasz się na spacer w okolice Stokrotki? Mogłybyśmy się spotkać przy okazji :-)
 
Witam :-)
Marlenka
to fajnie z tym placem zabaw :-) U mojej babci nad Wątokiem też zrobili ostatnio :-) poprzedni miał ponad 30 lat :szok:
Ania niech Piotruś szybko wraca do formy :tak: 30 szwów :szok:- dużo :sorry: Super ze był dzielny :tak:
Karolcia ale Dominik ma sen :-D
Dana super ze dziewczynki dobrze się mają :-D
Dana, Anneczka, Agawa (i reszta :-D) kiedy robimy jakieś spotkanie osiedlowe? ;-)
Agatax super biedroneczka :-)

Karola dziś na wycieczce :-) Dobrze ze nie leje :-) Pojechało całe przedszkole ale od nich z grupy tylko 13 dzieci :sorry:;-)
 
Nareszcie mamy na osiedlu plac zabaw zorganizowany przez UM :-) :-):-):-):-):-)


Muszę wybrać się na Klikowską po przesyłkę do In Post. Odkładam tą wyprawę już 2 dni :tak:

Miałam pisać że czekamy na pczkę a tu Pan podjechał i przywiózł samochód dla Matusia. Chyba domślił się że dziecko czeka bo byliśmy 2 w kolejce :-) Teraz Dawid stara się go poskładać a Matuś ciągle skacze obok niego :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matuś jak zobaczył pana z pudłem to nie mógł ustać w miejscu. Teraz natomiast mamy problem ze spaniem bo Matus nie chce się z autem rozstać. Dawid pojechał z nim zaparkować w garażu. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
Do góry