reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

No i się udało. Matuś zjadł trochę obiadu a potem płakał o bajkę więc położyłam go do łóżka dałam ulubionego jakiś czas temu misia włączyłam Cars do słuchania i usnął sam :-) Pochwalę się po cichu że ostatnio Matuś nosi pieluchę tylko w dłuższej podróży i jak śpi :-)
 
reklama
Hejka!!!

Aniu biedny Piotruś....wszystkiego dobrego:-:)-:)-(strasznie dużo tych szwow:eek::eek::eek::eek:
Marlenka dziś bylam w UP ...i nie bardzo bylam dyspozycyjna:baffled::baffled::baffled:ale następnym razem chętnie:laugh2:
u nas na osiedlu tez nowe zabwki są;-)fajowe:tak::tak::tak:
 
Ale wygwizdów teraz się zrobił - pewnie coś przyniesie.

Zaliczyliśmy dwa małe spacerki - przed południem do apteki i po południu odebrać chleb ze sklepu ze zdrową żywnością.

A teraz wypiliśmy koktajl truskawkowy i chłopcy poszli grać.

karolcia1983 Może będziecie musieli auto koło łóżka Matiego zmieścić. :-) Ale śpioszek z Dominika. I brawo dla Matiego. Pewnie ci umknęło jak pisałam - byłam z Piotrusiem u urologa dziecięcego bo ma tendencję do sklejania napletka, w połowie miał zwężenie i jeszcze otwór nie na czubku tylko z boku taki zakrzywiony. I lekarz stwierdził, że wymaga to interwencji chirurgicznej. O ile teraz mu to w niczym nie przeszkadzało, i nawet żadnych stanów zapalnych nic nie miał, to w przyszłości mógłby z tym kłopot. I chodzą potem tacy 15-latkowie i starsi na takie zabiegi. W pierwszym terminie się nam nie udało(dwa tygodnie temu), bo zaraz po tej wizycie zaczęli obaj kichać i kaszleć. I załatwiliśmy to wczoraj.

amitta84 No to super, że Oskarkowi spodobał się jeźdźik

agunia271 Czyli bez zmian. :-( A jak tam Doma - ona dzisiaj jest w szpitalu?

kasiadove I jak tam Karolcia po wycieczce?
 
Witam przy kawce i truskawkach :-)
strawberry.gif
kawa_mrozona.jpg
 
Karolcia - superowe suwaczki :-)


Idę trochę posprzątać - chociaż strasznie mi się nie chce :wściekła/y:;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiadove nie wiem jak reszta :-D ale ja jestem chętna :tak: jutro do Krakowa jadę (dodzwoniłam się ;-)jest przeczytana:szok:) więc może przyszły tydzień jakoś :-)

do nas też chodzik doszedł ale nie bardzo jest zabawa :eek: trzeba się oswoić chyba :tak:

Ania zdrówka dla Piotrusia dzielny chłopak :happy:

no i co ja tu miałam jeszcze napisać .....:rolleyes::huh:
 
Do góry