reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Kasiu bardzo dziękuję. U nas truskawki już w polu są :-)

Jeśli chodzi o jakieś osiedlowe spotkanko to dzisiaj wieczorem jedziemy do Anety i zostajemy tam do soboty do popołudnia więc jeśli ktoś jest jutro chętny ok 16. to ja jestem za :-):-):-)
Jutro muszę pojechać o 5. :baffled: zarejestrować Dawida do ortopedy. Dominika pewnie wezmę ze sobą. Od Anety zawsze mam bliżej niż z domu :-(
 
reklama
Karolcia jeśli tylko pogoda dopisze jestem za :tak: Może być po 16tej na placu zabaw koło tzw bloku wojskowego ;-)
Dana, Anneczka skusicie się :-)

Agawa owocnego wyjazdu :-) Umówimy się na przyszły tydzień ;-)
 
Kasia to jest ten "nowy" plac zabaw tam w dole, powiedzmy w pobliżu Elei?
Tak - na wysokości Elei - za wieżowcem :tak:
Tylko pogoda ma być kichowata :wściekła/y:
b12.gif

Chyba że zrobimy u mnie "kawowe" ;-)
 
Hejka dziewczynki!!!!

Ciekawe jak jutro z tą pogodą bedzie:confused2::confused2::confused2::confused2:
Agatka super że pracka przeczytana:tak:czyli do przodu:-D
Karolcioa ale macie wyjazdowo:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Aniu to samo u W teraz to teoretycznie "nie przeszkadza" a potem coraz gorzej jest:eek::eek::eek::eek:Doma dziś w wojskowym:tak::tak::tak:i w żeromskim...bardzo plakala przy wenflonie i skłuli obie rece bo nie mogli sie wkłuć do żyly:baffled::baffled::baffled::baffled:
a w nagrode pojechala do galerii;-);-);-);-)
 
karolcia1983 Może będziecie musieli auto koło łóżka Matiego zmieścić. :-) Ale śpioszek z Dominika. I brawo dla Matiego. Pewnie ci umknęło jak pisałam - byłam z Piotrusiem u urologa dziecięcego bo ma tendencję do sklejania napletka, w połowie miał zwężenie i jeszcze otwór nie na czubku tylko z boku taki zakrzywiony. I lekarz stwierdził, że wymaga to interwencji chirurgicznej. O ile teraz mu to w niczym nie przeszkadzało, i nawet żadnych stanów zapalnych nic nie miał, to w przyszłości mógłby z tym kłopot. I chodzą potem tacy 15-latkowie i starsi na takie zabiegi. W pierwszym terminie się nam nie udało(dwa tygodnie temu), bo zaraz po tej wizycie zaczęli obaj kichać i kaszleć. I załatwiliśmy to wczoraj.
ja mam ciotkę pielęgniarkę przy chirurgu dziecięcym i aż mnie głowa od tego wszystkiego boli. Matuś ma jeszcze częściowi sklejony napletek ale zwężenia nie ma. Pediatra kazała mi ściągać mu napletek a ciotka opieprzyła mnie że ludzie robią to zbyt niedelikatnie i potem przychodzą z "rozwalonymi" siurakami. Niestety potem potrzebny jest zabieg. Normalnie makabra.

Tak - na wysokości Elei - za wieżowcem :tak:
Tylko pogoda ma być kichowata :wściekła/y:
b12.gif

Chyba że zrobimy u mnie "kawowe" ;-)
właśnie wróciłam z Elei i pogoda jest beznadziejna. Wieje, pada do tego zimno :-( nie znoszę takiej pogody.
Kawy nie piję ale na kawowe chętnie wpadnę ;-)

Karolcioa ale macie wyjazdowo:laugh2::laugh2::laugh2:
już mam dość. wczoraj rozpakowałam a dzisiaj znowu pakowałam ;-)
 
hejka
byłam dzis na meiscie z mezuniem kupic mu buty do garnitury udało sie szybko i bez problemu załatwic:tak:
Karolcia to Matus szaleje:-D
Agunia i co kupiła Doma?
ja odpadam ze spotkan w tym tyg jutro ide mamie sprzatac w domu i u siebie musze tez ogarnac:sorry:
 
hej dziewczynki
ale się podziało
zdrówka dla wszystkich dzieciaczków - biedactwa się wycierpią w tych szpitalach :-(
aż mnie ciarki przechodzą jak sobie pomyślę, że nas tez to może czekać z Igorem:baffled:
ciekawe czy uda mi się wyrwać na spotkanko ;-)
mrowa spóźnione ale bardzo szczerze życzenia :-)
spełnienia marzeń
20080304_1871866724_bukiet8.jpg
 
reklama
Do góry