reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Mini ja bardziej myślałam o popołudniu ;-) o 10 mam fryzjera :tak:


Słuchajcie - spotykamy się dziś z Beti, Nikią i Anneczką w 3słońcach o 20:00 - przybywajcie - im więcej nas tym lepiej :-D
 
reklama
hej wszystkim :-)

no właśnie ja postaram się być dzisiaj w 3 słońcach :)

Anita ja Marcelowi każde lekarstwo podaję na siłę strzykawką z Nurofenu :-( bo iddej opcji nie ma niestety zawsze jest wrzask masakryczny, zdóweczka dla Oskarka :tak: oby szybko anty zadziałał :tak:

Crunch ja jeszcze pakowania nie zacz ęłam a jedziemy w czwatrek także może zjawisz się na pifffkowym ;-)

Mini biedna jaskółka :szok::-(

Maki był u fryzjera wczoraj ;-)
 
wypompowywuja wode do tej pory:szok::no: a innych sasiadów tez zalało?
Karolcia ja sie nie przejmuje pojedziemy innym razem;-) i jak tacie sie udało odwołac komis?

Hej Dziewczynki. Wróciliśmy :-)
Madzia sąsiad wyciągnął samochód z komisu i w ten sposób rodzice byli u nas chyba ok 17. Popakowaliśmy rzeczy i przed północą wyjechaliśmy. Obawialiśmy się trochę powodzi ale było ok i deszcz też nie padał. Przed 2. Matuś się obudził i nie spał do 5. ale potem w miarę spokojnie dojechaliśmy do Władysławowa. Na plażę musieliśmy chodzić okrężną drogą (jakieś 20 min) bo mieliśmy wózek ale od drugiego dnia nie stanowiło to już problemu. Zwiedziliśmy Hel gdzie płynęliśmy statkiem i Jastrzębią Górę (oceanarium). Jedliśmy też obiad w samolocie co było wielką frajdą dla Matula. Miniuś był bardzo kulturalny przy jedzeniu bez względu na to czy spał czy nie :-D
Pogodę mieliśmu super i oczywiście opaliliśmy się. W poniedziałek zaczęło strasznie padać i dlatego zmiast wyjeżdżać w nocy wyjechaliśmy w poludnie. Korki były takie że 7 km jechaliśmy godzinę. Dojechaliśmyo 1. w nocy a chłopcy byli naprawdę ok.
 
Mam namiary na miejsce we Władysławowie Chłapowie po 30 zł/os. Mój tata był zapłacić zaliczkę dla mojej siostry i podobno warunki dużo lepesze od naszych bo wszystko nowe i bliżej morza.
 
ANita naprawdę było super i do tego nie wyszło nam jakoś piekielnie drogo. My byliśmy w dzielnicy Władysławowa i przyznam że ceny produktów spożywczych i chemicznych nie były jakieś przesadzone, co więcej były podobne do normalnych jakie mamy w sklepie. Pamiętam że w Gdańsku było wszystko koszmarnie drogie. Tutaj jedynie warto jechać samochodem bo od stacji jest kawałek a poza tym jak jest brzydka pogoda to nie za bardzo jest się gdzie ruszyć. My planujemy tam jechać za rok.
 
Cześć

anitaaa84 Zdrówka dla Oskarka. Generalnie antybiotyku nie wolno łączyć z mlekiem. (zresztą innych leków też) Najlepiej strzykawką - wypuścić w tylną część policzka i najlepiej przytrzymać buźkę, żeby nie otworzył i nie wypluł. Musisz próbować.

karolcia83 Super, że wyjazd udany.

kasiadove Ja jestem chętna, tylko trochę mam daleko. ;-):-(

mini55 Niezłego masz myśliwego. Biedna jaskółka.
 
Ja też bym chciała dzisiaj spotkać się z Wami ale Dawid ma nocki czyli wychodzi po 21. a Matuś do 21. pewnie nie uśnie bo wstał przed 17. :szok: Ale mam nadzieję że następnym razem się uda :-)

A jutro o której to parkowe?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolcia witajcie :-) Super że wyjazd Wam się udał i pogoda dopisała :tak:
Co do parkowego mi pasuje jutro po 16tej (nie będzie za gorąco???). W czw, pt mogę przed południem. Piszcie ja się dostosuję :tak:

Anita super że fryzjerka się spisała :-)

Ania jakbyś o 17tej wsiadła w pociąg to byś dojechała ;-)
 
Do góry