reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
hej dziewczyny :-)
jak tam piwkowe się udało? dużo was dotarło? :happy2:

Anita współczuję przejść z antybiotykiem :-( i jak mu dziś podajesz?
Karolcia super fotki :tak: to samolotem lecieliście czy pciagiem bo się pogubiłam już :sorry2:
Kasia ja dziś z parkowego odpadam teściowa ma imieniny :-)

miłego dnia wszystkim :happy2::happy2::happy2:

:-D jechaliśmy samochodem a w samolocie jedliśmy obiad ;-)
 
Anitka a ta teoria nie zawsze sie sprawdza niestety:tak::tak:;-);-)Doma do niedawna krzyczala i wierzgała:tak::tak:tlumaczenia nic a nic nie pomagały:baffled:
 
Ale beznadziejna pogoda :angry: zimno wiatr deszcz ... masakra jakaś. Dzieciaki też szału dostają bo chcą na zewnątrz.
Ja zostawiłam pranie na balkonie na noc i wszystko znowu mokre :-:)angry:
 
ciesze sie ze spotkanie udane:tak::-) i załuje ze mnie nie było:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Anita u mnie tez tak samo było jak podawałam na siłe a ze karmiłam piersia to nie było mowy o podaniu z czyms antybiotyku. W końcu sie obydwoje z czasem przyzwyczaili bo wiedza ze im to pomaga a Mela to bym powiedziała ze lekkomanka jest bo domaga sie czasem wiecej:-D
Skoro masz napisane ze mozna z mlekiem to niedrecz siebie i Oskara;-)ale wiedz ze nieznam zadnego dziecka w takim wieku które by chetnie zjadało lekarstwa;-)
Kasiu a nawet udane ;-)dziekuje:-)

mam mega siniaka na łydce:dry: ak wysuiadałam z samochodu za szybko zamknełam drzwi i zachaczył mnie róg dolny :baffled:
 
Helloł przy kawce :-)
Pogoda taka sobie - nawet się przetarło :-)
Ale tu pustki :szok:

Co z tym parkowym jutro/w piątek? Jest ktoś chętny? Czy tradycja umrze śmiercią naturalną? :-D
 
:-DJa jestem :)

Dziewczyny dzięki za spotkanko :-D ( Beti dzięki ;-) )

Anita oby jak najszybciej te męki dla Was się skończyły :tak:

Mroova współczuję siniaka:happy2:

Karola super że wakacje udane :tak:

ja z parkowego odpadam z wiadomych względów ;-)
ale może
jakieś dziewczyny, które tylko podczytują i nie mają ochoty czegoś napisać chociaż na parkowe się wybiorą ??
 
ale pogoda.. ponuro jakoś .. w radio mówili, że przez jakiś czas tak ma być... :baffled:
Mrówa siniak sie napewno szybko wygoi :tak::-)

Ja tez odpadam z przedpołudniowych spotkań - chyba, że u mnie w sklepie :-D
 
reklama
hejka dziewczęta
ja już po imieninach :happy2: kupiłam korale i się spodobały :happy2:

jeśli chodzi o parkowe to się chyba nie wyrobię z wiadomych względów :blink:do poniedziałku nie daleko a ja w lesie ... (tzn na forum :-D:-D:-D)
Aneczka powiało grozą :cool2:t/p
 
Do góry