reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
hejka
ja moge jutro po 16 sie zjawic:-) bede z siostrzeńcem na treningu tenisa;-) wiec do parku mamy rzut beretem;-)
Karola witaj super ze wakacje udane:-)
Anita ja tez daje strzykawka na siłe innego wyjścia nie ma:-( i robie to ajk Ania pisała po policzyk i pomału zeby nie zwymiotwał.
udanego spotkania
 
hejka
ja moge jutro po 16 sie zjawic:-) bede z siostrzeńcem na treningu tenisa;-) wiec do parku mamy rzut beretem;-)
Karola witaj super ze wakacje udane:-)
Anita ja tez daje strzykawka na siłe innego wyjścia nie ma:-( i robie to ajk Ania pisała po policzyk i pomału zeby nie zwymiotwał.
udanego spotkania
U nas przechodzi jeden myk. Tatuś albo dziadziu "piją" syropek przed Matusiem a potem się go zagaduje i on też pije. Na siłę jak chciałam mu dać to potem musiałam dywan czyścić.
 
hej dziewczyny :-)
jak tam piwkowe się udało? dużo was dotarło? :happy2:

Anita współczuję przejść z antybiotykiem :-( i jak mu dziś podajesz?
Karolcia super fotki :tak: to samolotem lecieliście czy pciagiem bo się pogubiłam już :sorry2:
Kasia ja dziś z parkowego odpadam teściowa ma imieniny :-)

miłego dnia wszystkim :happy2::happy2::happy2:
 
Hejka!!!

Piffkowe super się udało:happy2::happy2::happy2:jak zwykle:tak::tak::tak:i przeciągnęlo sie troche na dziś;-);-);-);-)

Anita musisz próbować bo jak nie to zostają wam zastrzyki:baffled::baffled::baffled:niestety:baffled::baffled::baffled:
Ale dziś pogoda:dry::dry::dry::dry:
 
hej:-)
Potwierdzam - spotkanie super :-):tak:
Anita biedny Oski :-( U nas też strzykawka zawsze była w użyciu przy syropkach. Chociaż ostatnio nawet z łyżeczki pił:tak:
Karola super, że wczasy udane :tak:
 
Witam :-)
Spotkanie super - wielkie dzięki za transport Beti ;-) Bolą was jeszcze policzki od śmiania? :-D
Pogoda się sknociła - jutro ma być lepiej - podobno :tak:

Anita no niestety - podawanie leków to nic fajnego ale mus to mus :tak: K ma od roku fazę że grzecznie bierze leki ma nawet kilka ulubionych :szok::-D
Mrowa zakupy udane? ;-)
 
reklama
Do góry