reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

może z wiosną wena wróci :-) ja też czekam ;-)

Tymek po przedszkolu, czasem kaszlnie, ale tak nie widać po nim choroby. I chyba w przedszkolu trochę musiał udawać, bo pani mówiła że osowiały :happy:

mrowa, no własnie mam dużo do stracenia :tak:

i jak Iza, rozmawiałaś z nią mrówa?

Agawa, po takich chorobach zazwyczaj potem zdwojony apetyt u dziecka ;-)
 
reklama
Crunch widziałam sie a nowa kolekcja przeceniona jest o 20% a stara o 50% wogóle
jest bardzo mało ubrań :dry:
może się dopiero rozkręcają :-)
chociaż jak będą dwie nowe galerie to ciekawe jak się to odbije na max-ie



u mnie ostatecznie pieczeń z mielonego z pieczarkami, ziemniaczki i surówka:tak::tak::tak:
brzmi ciekawie - może przepis podasz :tak:
a tak w ogóle już kiedyś pytałam - może obok galerii zrobimy nasze przepisy???
co Wy na to?
 
Agunia smakowicie się zapowiada :tak: a ty jesz? :-D;-)

Kuba nudzi i nudzi więc chyba już zdrowy bo nosi go po domu :-D:-D:-D

crunch jedna galeria ;-) tu u nas to jakieś gemini park chyba ma być tak coś widziałam jak przechodziłam obok budowy na ogrodzeniu :tak:
 
Tarnow.net.pl - Gemini Jasna Park na wiosnę 2008
WIDOK1.jpg


WIDOK4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Agatka nawet Agunia zjadla 1,5 kawałeczka z suróweczką:-D:-D:-D:-D
kurcze ale to wielkie bedzie:tak:, a jeszcze ta tarnovia ma byc..a już wiadomo jakie sklepy tam beda??
 
reklama
hej :-)
ale pogoda :baffled: i jeszcze dziś miałam dzień kwiatków sztucznych - niecierpię :wściekła/y:

Nikia zdrówka dla Tymcia :tak:
Agawa super, że Kubusiowi juz lepiej :-)
Kasiudove wow! niezła kawka :-)
Agunia a ta szarlotka to zdjęcia real ?? Wygląda pysznie :-)
 
Do góry