reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
dzięki dziewczyny :-)

nocka spoko jeśli chodzi o Kubusia bo Mikołaj co godzinkę :crazy: chyba za mało mi w dzień je i dlatego głodny w nocy spróbuję jeszcze raz z kaszką na wieczór :dry:
u mnie na obiad musi być lekko strawnie więc ryż z jabłkami planuję ;-) gorzej z wykonaniem bo nie mam ryżu ani jabłek :-D wózka też nie mam bo jest w garażu w bagażniku samochodu bo miałam jechać do mechanika :baffled: muszę do niego zadzwonić może dziś Kubę zostawię na chwilę bo wczoraj się nie dało :no:
 
hejka, ja akurat mam w przyszła srodę dyżur, będę po 17:00 w Tarnowie dopiero chyba że uda mi się zamienić

crunch, mi własnie też większość tych czapek się nie podoba ;-)pstrokacizna, a to chyba jedyna firma na rynku :sorry2:

dobrze że Kuba zdrowszy!

a Tymek rano zaczął kaszleć, i tylko poszedł do południa do przedszkola, bo zdjęcia jajeczkowe dziś robią.

Kasia kawka wow, taką masz w domku? wpadnę kiedyś na żywo zobaczyć te esy floresy :-D:-D:-D:-D
 
nikia to płacz będzie pewnie bo miał być do 17 ;-)

Kuba zjadł dwie kromki i zobaczymy jak się przyjmą :tak: od wczoraj nic nie jadł to głodny jak diabli :rofl2:

wiecie marchewka mi nie zeszła po praniu z ciuszków :baffled: i z pieluszek i myślę w czym to namoczyć żeby nie uczuliło :confused:
 
reklama
Agatko marchewka ponoc blaknie na sloncu jak sie suszy...inne sposoby ponoc nie działaja i trza spisac na straty..wez sobie te poplamiona pieluszke i po prostu uzywaj jej do jedzenia zupek:-):tak:
 
Do góry