reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
mrowa my tak krem wklepujemy - mówię Ci ani jednej zmarszczki :-D:-D:-D
tak zmarszczek brak za to same sińce;-)
Byłam dzis w monari ale kicha :baffled: zreszta ceny tez maja fajne:dry:
Agawa marchewka ładnie sie wybiela na słońcu no ale tego akurat dzisiaj brak:baffled: ja vanishem traktuje do skutku tylko mój nie uczulony:sorry2:Super ze Kubie lepiej:tak:
Nikia postaraj sie bo wiesz co mozesz stracic;-)
Kicia dobrze ze to tylko 3dniówka:tak:

a piffkowe to mzoe za 2 tyg bo za tydzien u mnie sie spotykamy;-)
 
Witam. U nas objawila sie trzydnowka.
Wpadne pozniej
zdrówka dla Was!
a u was co dzis na obiadki?? pisac:-)
u mnie żurek a na drugie ryż z warzywami (na patelnię ;-))
no plamy z marchewki są okropne - tak jak agunia pisze - miałam 2 pieluchy do zapaskudzenia przy marchewkowych obiadkach :-D
mrowa eeee tam sińce od razu...:-D:-D:-D
widziałaś się z Izą w monnari? mówisz, że kicha?
pisała, że mają mieć duże obniżki cen
agawa w końcu musi coś zjeść...oby się przyjęło :-)

zmykam położyć Igora a Regina zasiada do komputera na swoje gry (dzięki beatta za ciufcię ;-))
 
Crunch widziałam sie a nowa kolekcja przeceniona jest o 20% a stara o 50% wogóle
jest bardzo mało ubrań :dry:

a ja mam na obiad pomidorowa i placki po wegiersku;-)
 
oooo Madzia cos ty....a ja szukam fajnych kolorowych bawelnianych bluzeczek z dlugim rekawem..było cos???udalo ci sie cos nabyc????
 
reklama
Do góry