reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Witam dziewczynki

Crunch - uff dobrze, że uciekłam :-)
Ania - super, że chłopaki sie trzymają - a jak tam w pracy?

Dzisiaj już było lepiej, wprawdzie skrzywiona mina ale bez płaczu. Zdążyła jeszcze rano wyczyścic tatusiowi drzwi od samochodu białym szlikiem:baffled:
no i obiecałam jej Promienny Zamek - więc my dzisiaj koło 17 idziemy - może się ktoś przyłączy :-)
 
reklama
dzień dobry :-)

Kuba lepiej :tak:wygląda okropnie bo blady oczy podbite :szok: ale czuje się lepiej, cola pomogła wczoraj
Agatka to super że już bez tragedii dziś ;-) a z szalikiem to znam tą historię i kurtką też się fajnie samochód wyciera :-D
 
Witam :-)
Agatax, Crunch ale sie uśmiałam :-D:-D:-D Jesteście niezawodne :-D

Agawa super że K wraca do zdrowia ;-)

To stawiam kawkę i biorę się do pracy :tak:

Ćwiczyłam całą noc :-D:-D:-D

latte_art.jpg
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki!!!

Agatka i Crunch he he :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
eee tam bede wam foty wklejać..na kawke zapraszam:-p:-p:-p
Edytka trzeba bylo wdepnac i przyłaczyc sie do mojej ferajny:-)
Kasiu no toś mnie zaskoczyla:tak::tak::tak::tak:to idz się przespij teraz:rofl2:
Agatka super że Kubie lepiej...a kaszle???
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie mamy. Jestem mama 8 letniego Kuby i rocznego Mateuszka, ponadto nosze pod serduszkiem jeszcze jedno malenstwo. Wzielam Z Mateuszkiem udzial w konkursie organizowanym przez pampers. Moglibysmy wygrac roczny zapas pieluszek co w naszej sytuacji byloby duza pomoca. Potrzebne nam jednak glosy poniewaz konkurencja jest duza. Jesli ktoras z mam moglaby pomoc glosujac na mojego synka bylibysmy strasznie wdzieczni. Glosy mozna oddawac wielokrotnie jeden na dzien. Bardzo prosimy o pomoc. W moich suwaczkach jest link. Z gory dziekuje za kazdy glos.
 
Do góry