reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Oj Momo nam wcięło. Może też jej tak Zosia na cycu wisi jak mi Maciuś. A Wiki chory, miał dzisiaj jechać na operetkę i nie mógł. Wogóle mam wyrzuty sumienia, bo nie poświęcam mu zbyt wiele czasu teraz a raczej prawie nic i widzę jak się biedny snuje po mieszkaniu. Jeszcze teraz jak chory to i do Maciusia za bardzo nie może podchodzić a on normalnie chciałby cały czas być przy nim.
Mój znowu nie ma jazd i siedzi w domu, z jednej strony super bo mogę liczyć na jego pomoc a z drugiej, chłop w domu to masakra.
Węgielek czy ja dobrze widzę, że Filip miał niedawno urodziny. Kurcze to urodziłaś Łucję prawie w tym samym dniu co Filipa:)
 
jestem jestem :) mała dała mi popalić do prawie 1 w nocy .. płakała prężyłą sie i spać nie mogła.. myślałam żę załapię troszku snu rano a tu dupa bo spac nie mogę .. mój kochany mąż schował mi gdzieś torbę do laptopa a w niej były kable to aparatu bo myślałam że zgram mi wrzuce choć ze dwa a tu jak nie urok to sraczka..

również witam nowe mamusie z "tarnowa i okolic" :D

no i mam ochotę na kawę a tu pomarzyć tylko można - jeju wpienia mnie ta dieta i węgielek ja jakbym jadła wszystko to mała by mi się chyba darła dniami i nocami bo mimo że teraż uważam na to co jem to wieczory bywają marne momentami :D

moja kluska się już kręci .. ehh zero czasu dla siebie .. btw anrysa jakoś nie pamietam ale ile Maciuś ważył jak się urodził ??

no help ja mam jeszcze ciążowe suwaczki ;/ zaraz się tym zajmę ;]
 
Anrysa super teraz chłopak Ci przybiera na wadze:-):-)

Momo wspólczuje nocek :baffled:mam nadzieję że szybko miną.I będziecie się mogli wyspać.
 
jestem jestem :)
nowe koleżanki serdecznie witam
A ja wam powiem że ja ostatnio tez mam nieprzespane nocki... a dzis to może z godzine spałam
 
reklama
Do góry