reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

AniaSm-pytałam kiedyś czy masz już kreacje na komunię ???
przepraszam musiałam niezauważyć :zawstydzona/y: , kupiłam sobie bluzkę i mam satynowe rybaczki ale jeszcze nie wiem czy w tym pójdę ;-) , muszę pomierzyć to zdecyduje :-)
dzisiaj poszliśmy na długi spacer bo było tak fajnie cieplutko :-) ,oj żeby tak było codziennie :tak:
 
reklama
A pewnie wszystkie na spacerach :) Ja wczoraj byłam na woli a ściślej podrzuciłam małego mamie :) Miałam małe wyrzuty sumienia bo poszłam do fryzjera... w każdym razie nie dał jej za bardzo w kość a ja sobie poprawiłam humor. Dziś znowu jedziemy na wieś :D zamierzam wziąć małego na dłuższy spacer bo jest pięknie i cieplutko.
 
Hej dziewczyny :-)

Sory że sie nie odzywam ale sie przeziębiłam ,mały tez ale zdecydowanie mniej na szczęscie.Mam okropny katar :wściekła/y:jak ja cierpię kataru :wściekła/y:z oczu mi sie leje ciurkiem masakra:sad:

A tu taka piekna pogoda .Super że chodzicie na spacerki :-)i odpoczywacie.

AniaSm no to superasnie że masz kreacje na komunię :-).
 
hej laseczki!!!!
my już w NO :tak: mieliśmy kilka niespodzianek podczas podróży ale Kuba był grzeczny więc można powiedzieć podróż udana :-)
teraz tylko musimy się zaklimatyzować i będzie ok ;-) , szkoda tylko że zimno bo słoneczko świeci
liliana 31 witamy :-):-):-) , no póki co to z tych rodzących była Marzenka ale jakoś ostatnio nie zaglądała ,ciekawe co u niej??
dziewczyny odezwijcie się ;-)
 
Hej ja jestem no ale sama ze soba pisać nie bedę:-)

AniaSm jak po komunii udała sie ?? pogoda chyba nie dopisała :no: ??Choć i tak impreza pewnie w lokalu była :-)?

Liliana31 -hej :-)a może być ktoś kto już urodził :-)Może napisz coś o sobie fajnie że jest ktoś nowy bo my tu chyba tylko we dwie jesteśmy :-)prawda AniaSm :-)?
 
no my dwie i tonka się czasem odezwie ;-)
Komunia była w miarę udana , goście dopisali tylko w lokalu normalnie można palic i pomimo wietrzenia śmierdziało papierosami , no i jak mi Kuba usnął w wózku to go śmiechem obudzili , dlatego nie byłam zbyt długo
 
reklama
No tak jeszcze Tonka jest :zawstydzona/y:tylko niewiele pisze i o niej zapomniałam :zawstydzona/y:.:-)

To fajnie że sie wszystko udało :-)

U nas takie zimno sie zrobiło ,w domu tak samo bo juz nie grzeją ,siedzę w dwóch bluzach.Ja chcę ciepło juz .:huh:
 
Do góry