reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Cześć Dziewczyny, ja jeśli pozwolicie - przyłącze się do tego wątku, tez jestem z Tr. mam termin na 1 marca - to moja pierwsza ciaża.... - przyjmiecie?;-):-):-)
 
:-)Super, dzięki...
czasem troszkę świruję już, mam tyle pytań... O nasze Dzieciątko staraliśmy się 1.5 roku i łatwo nie było... Tarfiłam w końcu do dr P. - i udało sie po 3 ,miesiącach... Jak dobrze pójdzie to w kolejny poniedziałek wybieramy sie do szkoły rodzenia - do Mościc - bywał tam ktoś z Was?
 
Cieszymy się razem z Wami :) Trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze :) Co do szkoły rodzenia to ja się nie wypowiem bo nie chodziłam wogóle. Widziałam tylko jakieś plakaty w nowym szpitalu, tam się chyba spotykają zainteresowani. Nawet jak leżałam już z maleństwem na sali poporodowej to widziałam spacerujące grupy "kursantów", prowadząca pokazywała im wszystko, tłumaczyła. Wyglądało to nieźle. Jeśli zamierzasz rodzić na nowym szpitalu to może lepiej popytać o tamte kursy. Taka moja sugestia ;) Pozdrawiam :)
 
A teraz mam pytanie do Was: czy zna ktoś jakiegoś dobrego alergologa i endokrynologa w Tarnowie ? Najlepiej dziecięcego.


Niestety ale ja mam przykre doświadczenia z alergologami z Tarnowa, przeważnie konowaly leczące wysypki sterydami (bo tak najłatwiej i najszybciej)... Tylko ze slyszenia wiem że Pani dr Gut z Centermedu na Skargi jest dobra ale to tylko słyszałam.... Myśmy chodzili do tej drugiej, nawet już nazwiska nie pamiętam.... Trzepnięta równo lekarka... Taki z niej pulmonolog alergolog jak z koziej dupy trąbka.... :crazy:
 
Ewelina dzięki - tak, będę rodzic na nowym...uuuu...jak to brzmi:szok:
Choć szczerze mówiąc chciałabym aby ten czas jakos szybciej zleciał i mógłby już być luty... Tak się tylko zastanawiam ile do tej pory "urośniemy"... Jestem w 25 tygodniu i mam już prawie 9 na plusie....Nie wiem czy to już kosmos?:-)Zważywszy, ze zaczynałam z wagą 63 kg ....:zawstydzona/y: ekhm....
Dziś mam wizytę i aż się boję reakcji mojej pani dr...
 
reklama
Ewelina dzięki - tak, będę rodzic na nowym...uuuu...jak to brzmi:szok:
Choć szczerze mówiąc chciałabym aby ten czas jakos szybciej zleciał i mógłby już być luty... Tak się tylko zastanawiam ile do tej pory "urośniemy"... Jestem w 25 tygodniu i mam już prawie 9 na plusie....Nie wiem czy to już kosmos?:-)Zważywszy, ze zaczynałam z wagą 63 kg ....:zawstydzona/y: ekhm....
Dziś mam wizytę i aż się boję reakcji mojej pani dr...

Wagą się nie przejmuj ;-) Ja przytyłam 14 kg w ciąży a startowałam z wagą 65 :rofl2:. Urodzilam niunie która ważyła 3050 więc nie będę mówić gdzie reszta kilogramów się podziała :rofl2: :szok:
Do której Pani dr chodzisz ? Do Baryłowej może?
Nic się nie martw czas Ci tak szybko zleci że nawet nie zauwazysz jak dzidzia bedzie miec pół roczku tak jak moja :)
Pozdrawiam :)
 
Do góry