reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
witka dziwczyny, jak tam po wakacjach, dziciaki juz przygotowane do przedszkola/zlobka/szkoly,

moja zuza to nie wiem jak sie przyzwuyczai do ciszy i nudy panujacej u mnie na mieszkaniu , po wakacjach u babci, gdzie zabawa z kuzynami trwala od rana do nocy. zjezdzamy juz jutro, bardzo sie z tego ciesze bo dojazdy do pracy z i pracy sa okropne.

moze jakies spotkanie we wrzesniu organizujecie, pisze sie z przyjemnoscia

buzka
 
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
Witam Was mamusie te obecne i te przyszłe.....jestem mamą 5 miesięcznej Wiktorii..Jestem z okolic Tarnowa dlatego piszę do was..W styczniu 2009 wygasla mi umowa na czas okreslony która została przedłuzona do dnia porodu....od kwietnia otrzymywałam zasiłek macierzyński który mi się właśnie skończył i co teraz??????????????nie posiadam świadczeń do zasiłku wychowawczego z powodu wygasnięcia umowy więc co ja mam teraz zrobić....mam zrobić?????czy juz zostaje bez grosza przez cały czas????ponieważ siedzę w domu z malutką to nie mogę podjąc pracy nie ma kto się zająć dzieckiem a i sama nie chce oddawać jej w obce czy też rodzinne ręce.....poradzcie może miałyscie takie przypadki u siebie co mam dalej robić????czy przysługują mi jakieś świadczenia??????????????????????????????:-(
 
reklama
Witam!!!
Jestem z Tarnowa;-) Mam termin na 30 listopada. Jestem już po jednym cc 4 lata temu. Mam ślicznego synka. Rodziłam na Nowym Szpitalu. Ale nie byłam zadowolona z opieki.:no: Są tu jakieś dziewczyny, które niedawno rodziły na Starym Szpitalu??? Jakie są Wasze opinie na jego temat??? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
 
Do góry