reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Nikia :tak:śmiesznie było :-D przedstawicielki sympatyczne ze ho ho :tak:...
mam nadzieję ze resztę też uda mi się poznać ,w tak zwanym realu :-D ( nie mylić z siecią supermarketów :-p )

.... a ja dziś nie mam ani grillka , ani ogniska ani nawet tiramisu
:-(
 
reklama
hej dziewczynki
widzę, że spotkanie jak zwykle udane
niestety nie dotarłam bo utknęłam w ogródku
wykopaliśmy co nieco i wsadziliśmy nowe krzewy
przed chwilą dopiero skończyłam :cool2:
agatax toż to prawdziwy kunszt kulinarny
dałaś sobie radę? :-D:-D:-D
mini pierwsze koty za płoty
a przedstawicielki jak zawsze się spisały :-)

miłej soboty!
 
Anita: Myślisz ,że jesteś śmieszna??-jak tak to się mylisz:):baffled:
Witam Was dziewczyny:)
Ja jestem właśnie u mojej mamy w T:wściekła/y: mialam caly weekend skurcze:angry: jednak dalej wracam do trybu leżacego
Kurcze,a myślałam ,że już bedzie ok:wściekła/y: jak to zwykle u mnie bywa nic nie mogę sobie nigdy zaplanować:wściekła/y: nawet nie czytałam dokładnie co piszecie,tylko zwrociłam uwage ,że anita stra się być dowcipna:baffled: szkoda ,że prawda w oczy kole i nie możemy normalnie się zachowywać bez idiotycznych podtekstów:angry:

Moja koleżanka ma bliżnięta , i nie miała wózka bliżniaczego tylko dwa osobne, kurcze chyba musze odszukać forum dla mam bliżniąt bo już sama nie wiem co kupić,a jak Wy na porodówce wylądowalyście ,to już wszytko mialyście kupione??? tj wózek,fotelik?
 
reklama
Do góry