reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Cześć dziewczynki

Ja niestety nie dotarłam na spotkanko :-( ale następnym razem bardziej się postaram:blink:
Mam nadzieję, że Madzia podzieliła się z wami czekoladą jak z nami ostatnio :-D
No widzę, że ja prowadzę bardziej rozrywkowe życie od Was bo nie planuję grillka - mam nadzieję, że nie wyjdzie spontanicznie:-)
Karola - zdrówka dla Mateuszka
Popiszę może coś później bo mam nad sobą asystentkę - skończyła jej się kara komputerowa to już stoi mi nad głową :-)
 
reklama
Witam :-)
Ale się uśmiałam :-D
Fajnie ze spotkanie udane, mam nadzieję że Ania z frekwencji zadowolona ;-)
Karolcia zdrówka :tak:
Miłej rodzinnej (bleee ale nudy :-D) soboty!
 
Dzień dobry


Dzięki dziewczyny za miły wieczór.

kasiadove zadowolona-niezadowolona - frekwencja mogłaby by lepsza.

mini będziesz jeszcze z nami pisac po spotkaniu?

agataxk Wczoraj Madzia nie była tak wylewna. :-D:-D:-D;-);-);-)
 
Kasia dowiedziałam się o tym przez przypadek i chętnie wywinęłabym się ale nie bardzo wiem co ze sobą zrobić. Jeśli zostanę w domu to Matuś na 100% będzie chciał iść na zewnątrz. A gorączka się utrzymała przez noc ale żadnych dodatkowych objawów nie ma. Nawet nie jest słaby.
 
hejka i ja sie witam
dzieki za spotkanie:-)
ja tez sie nie wybijam i bede sie nudzic w domu przy grillu ale jade dzis do szpitala w odwiedziny bo moja kolezanka dzis urodziła synka:-)
Agata no co ty wybijasz sie przed szereg;-)moze małe ognisko zapalisz;-):-p ciebie nie było to nikt nie reflektował na czekolade;-):-D i sie nie dopominał hehehe
 
Ja tylko na chwilkę :tak: bo męża zagoniłam do sprzątania i jak zobaczy że siedzę na kompie to się mi zbuntuje :-D
Dzięki za spotkanie :tak::tak::tak:jak to mawiają ... pierwsze koty za płoty :-p
Karolcia , Anita dzięki
:-)
 
Madzia - następnym razem napewno poproszę żebyś się podzieliła :-D:-D:-D
Fajnie, że się wczoraj ponudziłyście :-D:-D:-D:-D
Zmykam bo podjęłam kulinarne wyzwanie - kompot gotuję :-D a ognisko - no może rzeczywiście nie będę się wychylać bo sobie opinię zepsuję :-)
 
witka,
Aniu jeszcze nie raz przyjedziesz ;-)

Agataxk, ja dziś robię tiramisu , mniam :-p to specjalnie Ci złośliwie piszę, żeby Ci smaka zrobić :tak:

Mini - i jak wrażenia z relacji na żywo? ;-)

kurcze chciałabym się przy grilku ponudzić :-D
 
reklama
witka,
Aniu jeszcze nie raz przyjedziesz ;-)

Agataxk, ja dziś robię tiramisu , mniam :-p to specjalnie Ci złośliwie piszę, żeby Ci smaka zrobić :tak:

Mini - i jak wrażenia z relacji na żywo? ;-)

kurcze chciałabym się przy grilku ponudzić :-D

możemy się wymienić ja Ci szklankę kompotu Ty mi kawałek tiramisu:-)
 
Do góry