reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Dziewczyny jest taki skwar że zdycham. Jak tylko Matuś wstanie uderzamy do basenu. Stoi od rana to i woda pewnie już cieplutka :-D

Nie wiem co się Dominikowi stało ale śpi już od godziny :szok: chwilo trwaj :-D
 
Karolcia nie znam się na fotelikach więc nie pomogę :-(

mini sprawa jest dość złożona :baffled: nie wiem jeszcze :-(
Spoko ,mam nadzieję ze uda Ci się wyrwać :tak:

Przyszła niezły, tylko weź pod uwagę ze musisz do tego dokupić te foteliki gondolki. A podobno najlepiej jak dziecko leży na płaskim ...

widziała któraś gdzieś miętę ( świeżą ) ?? Alma, Elea, Carrefour odpadają :wściekła/y:
a co z Almy jest zła czy jej tam nie ma ??

Mini ząbki jej doczuczają na pewno, ale jeszcze nie przebił się żaden.Próbuje się podnosić do siadania, a to ma jakieś znaczenie?
Dana ma znaczenie . Jak dziecko uczy się nowych umiejętności to może mieć problemy ze spaniem , jedzeniem itp. To jest duże przeżycie dla dziecka
:tak:

A ja zaraz idę na jazdę :-p drżyjcie
:-D:-D:-D:-D
 
Przyszła bardzo fajny ale moze poszukaj z gondolka bo to typowa spacerówka a róznie bywa i zeby dzieciaki nie wypadly gdzies;-)
Mini drże:-D poodzenia!!! a ile juz jazd zaliczyłas?
Animka rozwalasz mnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Anneczka nadstaw sie bo trzeba cie zlinczowac;-):-D:-D:-D:-D

ogórki juz przygotowałam jeszcze tylko zalac goraca woda:tak: wyszło mi 75:sorry:
 
Dzień dobry.

:szok::szok::szok::szok: Co się tutaj dzieje.

animka Już to było napisane, ale powtórzę jeszcze raz - nie uciekałyśmy w tajemnicy tylko Noworodek padł. Działa chyba od połowy lipca. Więc przyszłyśmy tutaj - Madzia tu była już dawno i jeszcze na noworodku o tym pisała. A co do szukania nas - google znasz? Jeśli nie dotarła do ciebie wiadomość gdzie jesteśmy to trzeba było je zapytać.

przyszła80 Fajny wózek, ale dla niemowląt to jakiś bardziej zabudowany musisz poszukać. A temu, że Anitaa i Karolcia piszą dużo o swoich dzieciach nie trzeba się dziwić - mają małe dzieci. Jak się poznawałyśmy dwa lata temu to nasze (w sensie mam z noworodka) też były takie małe i królował temat - zjadło zupkę/deserek/kaszke, zaczęło siadać/raczkować/stać/chodzić/korzystać z nocnika, wyszedł kolejny ząbek itp.

agunia271 Szczawnica od poniedziałku.


To gdzie i o której się spotykamy? I kto w końcu będzie, bo nie chciałabym żeby się okazało że sama dotrę.
 
reklama
Do góry