reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Anita: żle mnie zrozumiałaś ,napisałam ,że nie znam to nie wiem jak to jest, a widze że Ty jakiś jesteś obrtońca wszystkich:-p,w sumie patrząc ,to Ciebie najbardziej boli chyba co napislam bo Ty najczęściej piszesz o swoim dziecku, ale ja nie chiałam Cie urazić ,może też tak będę pisać czas pokarze,wcale nie jestem jakaś zimna,a że nie mam fioła to chyba dobrze znaczy, że jestem normalna,może mam plakać codziennie??????

Jakaś jesteś dziwna,nic tylko dziecko i grile z mężem, a jak nie to masz jakieś życie wogóle??
Bo dla mnie np jest szokiem to czego nie znam,ciąża,strach czy się uda i jak to bedzie ,czy dam rade,i szczerze powiedziawszy podobają mi sie wypowiedzi wszytkich forumowiczek ,ale Ty i Krolcia ,nic nie macie tylko dzieci i wywodzące ,tlumaczące posty i oczywiście wszyscy sa piekni , kochani wg Was tylko nie osoby które myślą inaczej jak Wy i lepiej być chyba wg Was zaklamanym i trzymać w sobie swoje zdanie niż byc szczerym , dziwna jestes,żeby nie napisać nudna,
Nie chcę sie klucić,ale nie dam sobie jak piszę:NIE ZANM CZEGOŚ to znaczy że tak jest ,aha chyba że Ty jesteś najmądrzejsza i wszytko wiedząca to pzrepraszam
 
to moze ty pójdz na spacer z synusiem a mezus posprzata;-) a Tescie skad przyjeżdżaja?
nie ma mowy :-D siedzę całymi dniami z synusiem . Niech się tata też nim nacieszy :-D
Zresztą ja tam sobie wolę sama posprzątać . :sorry:
A tesciowa przyjeżdża na wakacje z Włoch na trzy tygodnie
:szok: :-D:-D:-D
 
dziewczyny przestancie
Każdy pisze co chce, bo w końcu to jest forum, czyli miejsce dla różnych opinii. Jak kogoś temat nie interesuje to niech po prostu nie komentuje i tyle. Mi też sie czasem coś nie podoba, ale wtedy po prostu nie piszę, bo każdy jest inny i ma swoje sprawy i swoje życie. Jak mi coś nie pasuje to nie włączam się w temat. Nie ma sensu robić z tego forum tego co było kiedyś na mamacafe. Nie wszyscy muszą się lubić i nie wszystko musi sie wszystkim podobać.
 
Mrówa miałam napisać że nasze konflikty wcale nie rozruszały forum ale widzę że jednak konflikt poruszył dyskusję.
Dziewczyny tak jak Mrówa napisała w większości znamy się dobrze i bardzo podoba mi się że gdy "obca" (bez urazy Przyszła) zaatakowała nas potrafiłyśmy stanąć jedna w obronie drugiej.
Anita masz 100% racji. Takie podczytywanie nie świadczy o niczym pozytywnym. SKoro miałaś dużo czasu wolnego Przyszła mogłaś napisać do nas wcześniej i wtedy czytać co piszemy dodając swoje opinie. Wtedy wyglądałoby to zupełnie inaczej. A pisać każdy może o czym chce bo taka jest istota forum. Czasami się posprzeczamy ale dla nas dzieci są najważniejsze. Powinnaś o tym doskonale wiedzieć skoro już jedno stracilaś. I życzę Ci tego żebyś TY też oszalała na punkcie kupek zupek i ząbków.

Mini kobieto doskonale Cię rozumiem. Jak jeszcze jest Dawid to sprzątam ale jak już sobie pójdzie ... forum zwycięża. Moja mama przyjeżdża do nas w niedzielę więc muszę posprzątać każdy kąt.

Anita a jak Oskarek? Jest jakaś poprawa z gardziołkiem?
 
Przyszła skoro temat dzieci i teściów Ci nie odpowiada to napisz nam o czym możemy pisać. Uczepiłaś się kobieto i tylko zadymę nam tu robisz.
Albo jak tak bardzo Ci się nie podoba co piszemy to po prostu daruj sobie i znajdź forum gdzie będzie Ci się podobało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
zaraz sie okarze ,że mnie też bo nie słodze wszystkim,kurcze dziwne to:-p
Wiesz Karola apropo slodzenia ale szczerego, co mi sie u Ciebie bardzo podoba,że jesteś taka bardzo obrotna,konkretna i rezolutna, bo malo kto potrafilby mieć 2 malych dzieci i tak jak Ty zajmować sie wszytkim , a do tego odbywać tak dlugie podróże:tak:
 
Do góry