reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca a ciąża

reklama
Hejcia dawno mnie nie bylo :-) Bylam na wizycie u endo, TSH niestety za wysokie, ale dawke mam zwiekszona do 75 mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze- kontrola w lipcu. Co do dzidzi powiedzial mi, ze ustawimy hormony i wtedy bedzie mozna sie starac. Musze byc caly czas pod okpieko endo. Powiedzial mi, ze mam sie nie martwic i ze bedzie dobrze :-) A jak bedzie naprawde zobaczymy za pare miesiecy jak zaczniemy staranka. Mam nadzieje ze zaczniemy zaraz po slubie a nie dopiero za 6 miesiecy - chociaz i tak wiem ze szybko by zlecialy:-)
Pozdrawiam.
 
witam hasimotki................sama mam niedoczynnosc tarczycy i hashimoto...........bralam dawke euthyroksu 75.....gdy dowiedzialam sie o ciazy(to niespodzianka)))) zaraz zrobilam tsh i ft4 tsh 3.95(0.25-5.0) ft4 0.65(0.693-1.54)............natychmiastowy tel do mojej endo i dawka 100............biore tak od tygodnia.mam nadfzieje ze wszystko bedzie dobrze:-(
 
WItam...widze ze jestescie niezle zorientowane....to dobrze..:) ja tez cierpie na HAshimoto....ostanio zrobilam badania i wyszlo tsh 2,2 a fts 2,4 ( norma od 2,5) niestety dostac sie do endo prawie niemozliwe wiec z 50 letroxu zwiekszylam na 100....wizyta za 3 tygodnie. Po jakim czasie od zminay dawki pobierac krew? DZieki za wszelka pomoc.
 
reklama
Do góry