reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

hmm jak tam byłam rok temu to ledwo co było...:-/
jeśli chodzi o wózki to chyb allegro ...największy wybór, wózek można iść oglądnąć do sklepu, a kupić na allegro ...i ja mam zboczenie do x-landera :-(
 
reklama
Przejeżdżam tędy średnio cztery razy w tygodniu. Wystawka zawsze pełna wózków.
Odsprzedałabym swój, ale jeszcze lato chyba w nim przejeździmy.
 
:-) nie no wózki były, ale nic mnie tam za serce nie chwyciło :-) tudzież nie znalazłam dokładnie tego czego potrzebowałam :-) skończyło sie na parasolce z allegro za 30 zł :-) i to było to tanio na dobicie :-) a jeszcze jest dobra tylko misiek już za ciężki i jedną sprężynę wykończył:-)
 
hmm jak tam byłam rok temu to ledwo co było...:-/
jeśli chodzi o wózki to chyb allegro ...największy wybór, wózek można iść oglądnąć do sklepu, a kupić na allegro ...i ja mam zboczenie do x-landera :-(

Felidae
to fakt że na allegro jest duży wybór ale nie lubię kupowania w ciemno a mało jest wózków wystawionych na allegro gdzie sama podróż mi się opłaca ( chodzi o koszty paliwa) więc wolałabym pojechać w jedno miejsce i rozejrzeć parę egzemplarzy :-)
Odsprzedałabym swój, ale jeszcze lato chyba w nim przejeździmy.

Madlein, dzięki za szczere chęci ;-)
 
Ja kupuje bardzo duzo ciuszków w Tesco i jestem baaaaaardzo z nich zadowolona. Jakościowo są takie same ja early days :))) Zawsze biore rzezcy przecenione. Ostatnio kupiłam 5 bluzek w cenach od 4 do 7 zł, 5-pak body z długim rekawem za 37 zł a z krótkim za 17 zł. Co do wyboru to wiekszy jest wybór w Tesco na Długiejj niż w Magnoli. Ja akurat robie zawsze zakupy w Magnoli ale jak widze, że maja być przeceny to jade na Długą :))) Kupuje tez w Pepco ale tam w sumie mały wybór. Najlepiej robić zakupy jak wchodzą ciuszki na nowy sezon.
 
Rzeczywiście w Tesco na Długiej jest większy wybór, wczoraj tam podjechałam z mężem i kupiłam kilka fajnych rzeczy. Dzięki za info:)
 
Ja ostatnio kupowałam ciuszki i różne akcesoria w takim małym sklepiku MamDzidziusia Na Ostatnim Groszu. Mają bardzo ładne rzeczy i tanie. Body 7-paki i pajace angielskich firm mają nawet taniej niż w marketach. Dostałam kartę stałego klienta więc przy każdym kolejnym zakupie dostaję rabat. Mają też swoją stronę internetową ale niestety nie wszystko na niej jest
 
Ja polecam sklep Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu. MamDzidziusia.pl. Mają naprawde tanio. Body można u nich kupić już od 7zł. Sprzedają odzież dla dzieci i niemowląt z Anglii. Rozpakowują siedmio-paki body i sprzedają na sztuki, więc można sobie wybrać to co się komu podoba. Wcześniej kupowałam w Tesco ale od kiedy odkryłam ten sklepik to zaglądam tylko tam, zwłaszcza, że te ciuszki z Anglii są dużo lepsze jakościowo. Mają też sklep internetowy ale ja kupuję w stacjonarnym, lubię podotykać i sprawdzić na własne oczy czy warto dany towar kupić.
 
reklama
Do góry