reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

Od razu po świętach były świetne wyprzedaże w H&M...teraz wszystko powybierane. My od urodzenia ubieramy się w Tesco i jeszcze nigdy nie żałowałam. Duże wyprzedaże i ubrania naprawdę niezłej jakości. Z czystym sumieniem polecam.
 
reklama
tak, tak
Tesco i wyroby cherokee. Tylko trzeba sprawdzać ceny na czytniku bo wieszają tańsze z droższymi. nie wiem jak teraz, ale często kupowałam pajace w tesco i kosztowały ( takie bez aplikacji, bez podpisu dysney) 5 szt 22 zł. tu w dziale sprzedam też można można czasami coś znaleźć. Czasami ktoś coś chce oddać więc zagląda w te działy.
np http://allegro.pl/po-3-zl-4-x-biale-body-dla-chlopca-dl-rekaw-i1397269160.html ,a odbiór we Wrocławiu :-) widać, że nowe. Tylko trzeba wiedzieć ile cała paczka kosztuje w Tesco :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej;)
Jestem przyszłą mamą,ale samotną. Nie stać mnie na drogie ubranka. W chwili obecnej mam zaledwie kilka sztuk. Może znacie jakieś tanie sklepy,ciucholandy albo sklepy internetowe? Tylko z góry mówię,że body za 30 zł nie jest dla mnie tanie,bo naprawdę mam ciężką sytuację:(

Wrocław ubranka, zabawki, wózki dla dzieci - Gumtree Wrocław tutaj wrocławskie gumtree.
standardowo też allegro :)
Jeżeli chodzi o markety to trzeba trafić na promocję :) i można czasami fajne rzeczy kupić za niewielkie pieniążki.
 
Trzeba przyznać, że w Tesco mają dobrą jakość, szczególnie dla tych młodszych dzieci (do ok. 1.5 roku) i mają dość duży wybór. Można też fajne rzeczy dostać w Auchan tak do 86cm. Na pewno w obu sklepach można ubrać dziecko właśnie do 1,5 roku potem jest trudniej, ale wybór ciuszków dla dziewczynek oba sklepy mają większy. Dla mnieszych dzieci taniej brdziej fikuśne rzeczy można dostać w Factory outlet w: Besta Plus, House, w Atlanticu bodziaki, ale tam już trzeba trafić bo nie zawsze jest tak tanio. W Pepco faktyczne można dostać ciuszki, ale nie zawsze materiał jest taki fajny. C&A jest też godny uwagi, ale jak dla mnie większy wybór mają w g. dominikańskiej niż w Magnolii.
 
czyli w najbliższym czasie czeka mnie chyba do Tesco wyprawa :) a nie wiecie czy mają coś z bielizny (śpiochy, body, pajacyki...) na 80?
 
W Tesco masz trochę inaczej, bo masz podział 6-9, 9-12, a potem 12-18, i 18-24, body i pajacyki mają w stałej sprzedaży, ale nie zawsze mają pełen asortyment, w sensie rozmiarówki, kolorystyki. To właśnie sprzedają w 5-cio pakach głównie
 
Oj widzę,że temat się rozkręcił:D
Byłam w Tesco ostatnio(w Magnolii) i szczerze mówiąc nic ciekawego po przystępnej cenie nie było,a promocje były typu z 50 na 30 za jedno ubranko. Ja poszukuję ubranek dla takiego malutkiego dziecka,może dla trochę starszych były lepsze. Bo to co było dla niemowlaków,to lepsze kupiłam w sklepie z używaną odzieżą. A jak mogę spytać,to gdzie jest Pepco?
 
na szybowcowej, przystanek za Astrą też w budynku przy biedronce :-) wejście wspólne z Rosmanem i butami ale nie pamiętam jakimi, tylko dobrze "macaj" żeby kupić faktycznie to co z fajnej bawełny jest, żeby nie było sztuczne.

drugi sklep "Paulinka" z ciuszkami także znajduje się w tym ciągu. ( przynajmniej jeszcze rok temu)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tyle co bywam w TESCO to moje, ale jeszcze nigdy nie znalazłam tam nic dla dziecka co można by podpiąć pod miano taniego...
 
Do góry