reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

U mnie super cieplutko i sloneczko swieci:) Ja wracam od gina i przedluzyl mi l4 do 1.05 wiec spokojnie bede sie starac o dzidzi a nie stresowac praca.
No właśnie Kasia, dawaj [emoji485] [emoji485] [emoji485] z nami!! Ja już wracam ze sklepu, postanowiłam sobie pieszą wycieczkę zrobić jak taki ciepły wieczór:) A tak serio to mi akumulator w aucie padł [emoji23] ovarin + witb6 + olejek z wiesiolka kupiony. Jak to popije [emoji485] to dwie kreski murowane hahhaha

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie Kasia, dawaj [emoji485] [emoji485] [emoji485] z nami!! Ja już wracam ze sklepu, postanowiłam sobie pieszą wycieczkę zrobić jak taki ciepły wieczór:) A tak serio to mi akumulator w aucie padł [emoji23] ovarin + witb6 + olejek z wiesiolka kupiony. Jak to popije [emoji485] to dwie kreski murowane hahhaha

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha ja mam nadzieje że bedą! Musimy wszystkiego spróbować[emoji6]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha ja mam nadzieje że bedą! Musimy wszystkiego spróbować[emoji6]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja odpalam kolejkę razem z moją pierwszą włochatą córunią [emoji14] wasze zdrowie dziewczyny!
80173fb02ee6b838ce22c690c0149b0d.jpg


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurde, przekręcone zdjęcie mi się dało haha [emoji14] A to dopiero mój pierwszy kieliszek [emoji23]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdróweczko[emoji5] jaka śliczna...mój syn uwielbia koty[emoji4]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki :) kotek był zawsze moim wielkim marzeniem ale rodzice nie chcieli się zgodzić. Więc pierwsze co zrobiliśmy po kupieniu mieszkania to kupienie kota [emoji23] i teraz mój mąż kocha ją tak samo jak ja [emoji14]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki :) kotek był zawsze moim wielkim marzeniem ale rodzice nie chcieli się zgodzić. Więc pierwsze co zrobiliśmy po kupieniu mieszkania to kupienie kota [emoji23] i teraz mój mąż kocha ją tak samo jak ja [emoji14]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Super... mój syn już mnie powoli męczy o kotka i kto wie czy mu nie ulegnę[emoji6]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super... mój syn już mnie powoli męczy o kotka i kto wie czy mu nie ulegnę[emoji6]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
To polecam brytyjczyki! Kotki mają cudowny charakter do dzieci, a dodatkowo nie niszczą mieszkania pod nieobecność właścicieli tylko śpią :) moja mała nigdy nie fuknęła, syknęła ani nie była w stosunku do nikogo agresywna. Przekochana kicia

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdraszczam, mi też by się trochę wolnego przydało.. Już mam lekko dość tej gonitwy szczerze mówiąc. Ale cieszę się że mnie tu przyjęłyście, jakoś tak zawsze raźniej jak ktoś przeżywa podobne rzeczy :))

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz ja jestem po operacji. Mialam przecinane powloki brzuszne wiec do pracy nie moge wrocic bo tam dzwigam a mam teraz zabronione.
Ja tez sie ciesze ze istnieja takie fora gdzie mozna sie wspierac i wymieniac doswiadczeniami:)
 
reklama
Zawsze to raźniej w grupie[emoji5] mi tutaj też jest dobrze. Ja po wizycie u gina.. wyniki powiedziała że spoko i że czekamy na ta moja mini histeroskopie...niestety to mam dopiero 18 czerwca... Nie mniej jednak wracam do starań tylko niech @ mi szybko przyjdzie[emoji5]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
A ta histerskopia to na co? Pytam bo niewiem.
 
Do góry