reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Poszło o.mycie toalety. ...skończyło się na dyskusji o podziale mieszkania i moim samodzielnym przeprowadzeniu się do osobnego pokoju.
Mąż przyszedł PRZEPROSIŁ UWIERZYCIE? ?!!!! W życiu nie słyszałam od niego przepraszam no i się doczekalam chyba warto było nim potrzasnac i wygarnac oplacilo się jutro idę na podgląd jajeczek do inseminacji podchodzimy: -)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Rozpisał sobie dietę! ON !! Idzie na dietę! !!!! Wiec ja tez się za siebie biorę i jem kaloryczne żeby przytyc on schludnie ja przybiore! :-) wracamy ze zdwojoną siła ![emoji110][emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
O proszę baaaardzo się cieszę!!!! szybko u was poszło [emoji23] u mnie dłużej to trwało kiedyś powodzenia!!!!! [emoji8]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadziu strasznie sie cieszę... Czasami dobrze jest oczyścić atmosferę jakąś sprzeczką[emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to dziewczynki lecimy wszystkie z koksem: -) ja po drugim zastrzyku dziwne bo pojawił się śluz rozciagliwy no zobaczymy co to będzie jutro iść o 16 dam znać co i jak a teraz idę legac do meza

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry