reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

To i ja melduję dzisiejszy sukces: Julek po raz pierwszy siknął sobie na trawkę. Bo miał taką blokadę, że jakoś nie chciał. No i też ze 3 czy 4 komplety ubrań nosiliśmy.
Fajna książka o sprawach pieluszkowo-nocnikowych: Pożegnanie z pieluchami
Ja zakupiłam z myślą o wychowaniu bezpieluchowym, ale jest w niej mnóstwo przydatnych informacji co do tradycyjnego treningu nocnikowego. Podczytuję w wolnych chwilach (najczęściej przy karmieniu).
 
reklama
Kurcze zapomnialam o tym, bo do tej pory uzywalam majtek po Maksiku. Takich malutkich, to nic ze chlopiece, ale typowo dziewczece chce jej pokupowac jak juz zakuma na dobre :-):-)
 
Nie no ja tylko tak pytam.Pracowalam przy prodikcji bielizny i wiem co i jak wiec trzeba prac i to obowiazek nie tylko dla dzieci ale i nasze!

Magda a ta ksiazka to ma wersje elektroniczna czy nie.Bo tu nie kupie a nie wiem kiedy w Pl bede.
 
Jak dla mnie świetna bo dotyczy też wychowania bezpieluchowego maluchów. To jedyna taka książka w PL.
Mogę ci pożyczyć do przejrzenia wkrótce, bo kończę. Na dłuższe czytanie niestety nie, bo myslę, że będę do niej zaglądała. Ale jak ci się spodoba, to możesz sobie kupić.
Vici - nie ma wersji elektronicznej chyba. Zresztą ona dopiero co wydana.
 
Zeby nie zapeszcyc, moze mi sie nie przyda. Dzis caly dzien na dzialce i Majcik chyba zajarzyla bo zaczela wolac "si" nawet kupke zawolala ale tez "si".
Od 3 dni ubieram jej tylko pampa do spania, nawet do samochodu nie ubieram.
Przez caly dzien posikala sie 2 razy, raz przed sklepem a drugi tatusiowi na kolanka :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: Wiec wszystko idzie ku dobremu, mam nadzieje :sorry2:
 
U nas dzis tylko mycie podlog bylo :-D ale to nic tlumacze,ze tatus sie zajmowal i nie dopilnowal a potem imprezka z % i kicha .Ale nawet zasikane majtki mi nie wadza i podloga tez nie :-D wytrze sie :yes:
 
A dzis Majcik szla z ciocia na spacer, a ja po wczorajszej imprezie bylam wykonczona wiec ubralam jej na dwor pampa. I za nim wychodzilismy to jeszcze zawolala siku i zrobila do nocnika a nie do pampa.
Tylko zeby pogoda sie poprawila to bedziemy dalej trenowac na dworku.
 
reklama
Gratuluję sukcesów, dziewczyny!
My zaczynamy na serio w czwartek.
Ale chyba mnie zmotywowałyście do tego, żeby po południu już dzisiaj popróbować.
 
Do góry