reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

rybcia super ... muze przyznac ze jestem pod wrazeniem :)
u nas ciagle pielucha ale chyba na dzniach zaczne ja puszczac po domu w samych majteczkach .... a nocnik niestety to najgorszy wrog .... a smoczek to najlepszy przyjaciel do spania (ale to nie ten watek :-) )
 
reklama
Musze moja Dominikę pochwalić że dziś o 2 w nocy mnie obudziła bo chciała kupkę.
I jak ją posadziłam na nocniczek kupka była zrobiona.
A siusianie na dworze to jest najlepsza zabawa dla Domisiastej
Wczoraj pędziłyśmy cały dzień na dworze i chyba z 5 razy Dominika podlewała krzaczki.

No Inguch też uwielbia siusiać na trawkę - w niedzielę nawet sama kucnęła i nasiusiała tylko nie zdjęła sobie majteczek i legginsów:baffled: A jaka była zadowolona:tak:
Oczywiście w tym czasie była pod opieką tatusia i podobno mu nawet mówiła, że chce siusiu ale biedaczek niedosłyszał:wściekła/y:
 
Och ten tatuś
Będziesz chyba musiała tatusia dać do laryngologa coby dziecko słyszał że chce siusiu.
A moja Dominika to jest aparatka nie do podrobienia właśnie załatwia się na miseczkę dziewczyn do zabawy.
Normalnie polewke z niej mam.A już ją raz przesadziłam na nocnik.
Ale ona swoje i robi do miseczki.
I co ja mam zrobić z tą moją latoroślą
 
No ladnie :-) ale i tak ogromne gratki.U nas powoli zaczynamy znowy nauke.mam nadzieje ,ze do wakacji bedzie juz w miare :yes:
 
Mi na szczęście nie przeszkadza ta pieluszka w nocy.
Bo zdarza się tak że jest zakładana jedna i ta sama pieluszka na 4 noce.
A pampki jak kupiłam na początku marca to jeszcze mam z 6 szt.Z 56szt w opakowaniu.
 
reklama
No super u nas idzie tego sporo jeszcze,ale juz powoli go bede oduczac(jak sie uda oczywiscie)Teraz go wysadzam a na weeckend ruszamy a moze nawet wczesniej:-)Najwyzej obleje pol chalupy heheh
 
Do góry