reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

A ja się nie załamuję, w domu konsekwentnie nie używam pampersów, kilka razy dziennie przepieram majtki, rajstopki, tetrę lub tzw. trenerki
Są wygodne, ale zainwestowałam na razie tylko w 2 sztuki i czasami braknie.
No ale co któryś raz bijemy gromkie brawo :tak:
Krysia witaj!!
 
reklama
Magdalena podziwiam Cie.Przy oduczaniu jest prania ful a jak zawsze w domu uzywa sie tetry to........nie to nie dla mnie:no:
 
Podziwiam! Ja kilka razy puscilam na troche Vike w samych majteczkach, ale zmywanie podlogi nie przypadlo mi do gustu (dobrze, ze nie na dywan albo lozko padlo bo bym sie zalamala :-D)
 
Niestety ja widzę, że przy pampersie bym Julka w życiu nie oduczyła. Po prostu on jest cwany. Jak mu powiem, że nie ma pieluszki lub ma tetrę to udaje mu się zawołać (czasami popuści, czasami informuje w trakcie siusiania), w pampersie nigdy :no:
 
Bez przesady. Fajnie powiedziala to kiedys Asiun - ze ona nie spotkala osoby w nasyzm wieku w pampersie wiec kazdy sie kiedys uczy wolac :-D
Ale gratuluje determinacji :tak:
 
Do oduaczania i ja mam tetre:-):yes:Wiec metoda mam nadzieje zadziala tylko chodzi mi o tetre od poczatku od noworodka,ze nie dalabym rady.A jak rozumiem Magdalena to ty sie na to piszesz i dlatego Cie podziwiam:-)
 
Mnie przekonuje argument o ochronie środowiska (moja specjalizacja) ale wydaje mi się to awykonalne:no: Tym bardziej, że nikt z rodziny by mnie nie poparł - i tak moje sposoby wychowawcze uznają za co najmniej dziwne.
No może z wyjątkiem Jacka, który uważa, że Inguch to ósmy cud świata i co jakiś czas mi mówi, że jej spryt, inteligencja i wychowanie to wyłącznie moja zasługa:-)
Tylko zwróćcie uwagę na wyraz "wyłącznie":baffled:
 
Dziewczyny ja jak oduczałam Dominikę od pampków to nie zakładałam jej nawet tetry od razu majtki i rajstopki.
I teraz jak nawet ma pampersa na spacerze czy jak ide z nią do znajomych woła si si
A dziś znią byłam na Multibabykino na filmie Leidis to ładnie wołała si si i chodziłam z nią do Wc
 
Co do bezpieluchowego to sama nie wiem czy podołam przy dwójce dzieci, ale jestem pewna, że przerzucę się na wielorazowe pieluszki tylko wygodniejsze od tetry. No i o lepsze sposoby na utrzymywanie suchych ciuszków.
Ale zagłębiam temat bezpieluchowego, bo kto wie...
 
reklama
Musze moja Dominikę pochwalić że dziś o 2 w nocy mnie obudziła bo chciała kupkę.
I jak ją posadziłam na nocniczek kupka była zrobiona.
A siusianie na dworze to jest najlepsza zabawa dla Domisiastej
Wczoraj pędziłyśmy cały dzień na dworze i chyba z 5 razy Dominika podlewała krzaczki.
 
Do góry