reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

reklama
Normalnie co wątek to więcej śmiechu
Dominika dziś w Realu na zakupach wołała si si czyli siku
Więc do niej mówię rób myszko w pampersa bo nie mam nocnika i do toalety teraz nie pójdziemy.
I myślałam że zrobiła a tu w domu niespodzianka pampers suchy i jak ją posadziłam na nocniku to dopiero zrobiła siusiu.
 
A dlaczego masz z nia nie isc ]przeciez nie musi siadac na muszle. Ja chodze w kazdym markecie bo Maksik juz taki jest. Mozesz ja wziasc pod nozki i na "narciarza" :-)
 
reklama
:-D:-D ja tez ja tez chce hehehehhe
Co do nocnika to wczoraj cos odwalilo(w dobrym tego slowa znaczeniu)Victorowi.Nie bylo mnie i Jacek zmienial pieluche a maly uciekl i zesikal sie na swoj dywan.Tatus mu pokazal nocnik i mowi tu robimy siiiiiiiiiiiiiii.Wieczorem przygotowuje malego do spania a on mi z golym tylkiem ucieka bierze nocnik i siada,przy czym mowil siiiiiiiiiiiii.Ale sie zdziwilam bo Jacek mi tego nie opowiadal.Co Victor wstal to mowilam ubieramy pampka a on buch na nocnik.,Co prawda tyl na przod ale mu tak bylo wygodnie:-)Oczywiscie nic nie zdolal zrobic ale siedzial pol godz:szok:Moze niebawem bedzie siiiiii na nocnik.Bede kula zelazo poki gorace:yes::yes:
 
Do góry