reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

reklama
Witam.

Ja też miałam przyjaciółki na różnych etapach swojego życia - ale jak się coś skończyło np. liceum to jakoś drogi się rozchodziły
a od kilku lat mieszkam w innym mieście i nie umiem się odnaleźć
praca i dom

nie należę też do otwartych ludzi i trudno mi zawierać znajomości - nawet z sąsiadami

i miewałam takie przyjaciółki, które były wtedy jak ja im byłam potrzebna :/

teraz niby też mam, ale każdy ma swoją pracę, swój dom, swoje obowiązki i tak są to przyjaciółki raz na kilka miesięcy :(
 
czy mozna do was dolaczyc???

Edysiek witaj!

hm,tamat przyjaciolka,jakby mozna bylo o tym dozo pisacccc:rofl2:

tak podczytuje ten temat,i mozna by sie troche rozpisac,co nie dziewczyny...:nerd:
jakos teraz,czy to przez te czasy tak trudno o przyjazn???:-p
 
Zyta jasne :tak:
Tylko tutaj coś mały ruch i to od dawna. No ale jak cos popiszemy to może ktoś dołączy.

Ja chyba teraz mam więcej koleżanek w sieci niż w realu, bo ja to raczej mało towarzyska jestem :-p
 
Edysiek pisze:
Ja chyba teraz mam więcej koleżanek w sieci niż w realu, bo ja to raczej mało towarzyska jestem
p.gif
:-D:-D:-Dpodobno i ja jestem malo towarzyska,ale to raczej podobno:-p:-p:-p
u mnie jest ten problem,ze przyjaciele to sa jak cos potrzebuja:-phm moja odmowa traktowana jest jako ze niby jestem nietowarzyska:-D:-D:-D
hmmmm,ale jak ktos mi zdradzi jakis sekret ma to jak w dobrym banku:-p
 
Zytka czemuby nie z chęcią poczytam, a może i mi przyjdzie jakaś refleksja to napiszę

Edysiek
to tak jak ja, czasem wolałabym się zamknąć w pokoju i nie wychodzić, jakoś nie lubię spędu ludzi, a jak już tam ktoś jest kto mi zalazł za skórę, to wolę się wymigać
 
widze,ze watke na nowo rozkwita ,ciesze sie :happy:
i witam nowe mamuski ;-)
mamcia kopa lat,witaj co u ciebie ??
Edysiek widze nowy avatarek..:-)
 
Edysiek pisze:
Zyta jasne
yes2.gif

Tylko tutaj coś mały ruch i to od dawna. No ale jak cos popiszemy to może ktoś dołączy.
dzieki:tak:
maly ruch??hm jak zaczniemy pisac...:szok:;-):tak::-)
do_ti pisze:
Edysiek to tak jak ja, czasem wolałabym się zamknąć w pokoju i nie wychodzić, jakoś nie lubię spędu ludzi, a jak już tam ktoś jest kto mi zalazł za skórę, to wolę się wymigać
do_ti to tak jak ja...:tak:chociaz czasami tak dla odmiany lubie zaszalec ze znajomymi;-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zaszaleć :)
dobry pomysł
byle nie za często
kiedyś kilka razy w roku spotykałyśmy się z kumpelami w domu lub w jakiejś knajpie
czasem i faceci nam towarzyszyli
plotki i ploteczki
było wesoło
ale od jakichś 2 lat się coś popsuło - tak jak między kobietami trochę zgrzytu, niedopowiedzenia, obrażanie... fochy :)
i się rozwaliło

choć ja to już przepowiadałam jak widziałam, że te sytuacje coraz częsciej się powtarzają

szkoda
 
reklama
do_ti pisze:
ale od jakichś 2 lat się coś popsuło - tak jak między kobietami trochę zgrzytu, niedopowiedzenia, obrażanie... fochy :)
i się rozwaliło

choć ja to już przepowiadałam jak widziałam, że te sytuacje coraz częsciej się powtarzają

szkoda
a ja sie zastanawiam czy istnieje przyjazn miedzy kobietami??????????????????:szok:;-):-)
a jak sa to chyba trwaja bardzo krotko i trodno by to nazwac przyjaznia;-)
bardzo bym chciala sie mylic w tej kwesti:tak::tak::tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry