reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

magda2416 nie martw sie napewno sobie poradzisz :) a na kiedy masz termin? chyba podobnie do mojego pod koniec listopada....
 
reklama
witam czy moge się przylaczyc jestem w UK(anglii) i nie mam tu zadnej kolezanki urodzilam tutaj corke i jestem sama z narzeczonym nie mamy tu nikogo z kim mozemy pogadac o wszystkim tak jak mielismy przyjaciol w polsce ;)
 
Witaj eve19 ! Pisz co Ci leży na sercu. Co prawda ostatnio mało z nas tutaj zagląda, ale może akurat wątek sie odżywi. Ja na razie mam mało czasu, bo w pracy młyn. A po za tym mamy piękną zimę, śniegu co najmniej do kolan. Wczoraj jak byłyśmy na spacerku tośnieg skrzypiał pod nogami. Taką zimę kocham :)
 
eve witaj !! :tak:
doskonale cie rozumiem,bo jak my wyjechalismy z Polski,to tez na poczatku nie bylo do kogo buzi otworzyc,tylko ja,maz i nasze dzieciaczki..ostatnio tutaj troche pusto sie zrobilo,ale moze watek na nowo ozyje,:tak:jak tylko masz czas i ochote to pisz !!!:tak:
 
reklama
Trzeba jakis temat zapodac ;-) u mnie ostatnio na topie bunt dwulatka :cool:
mala mi sie walnela wczoraj na glebe przed basenem,histeria byla bo nie chciala do auta wsiasc...w ogole ostatnio wszystko krzykiem wymusza ,rano sie budzi od razu wrzeszczy a do niedawna grzeczniutko sobie siedziala w lozeczku i gadala do misia ;-)

Poza tym...oszalalam na punkcie orbitreka i planuje zakupic ;-) trzeba troche popracowac nad sylwetka do wiosny ,i wyczytalam tez ,ze jest to super wynalazek poprawiajacy samopoczucie a ostatnio one u mnie marne,wiec jak codziennie sie troche(!) zmecze to moze rzeczywiscie poczuje sie lepiej?

Pozdrawiam Was tu wszystkie i milego weekendu :-)
 
Do góry