reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

wiadomosc od aniaslu

quote_icon.png
Napisał anaiaslu
Dziewczyny kochane poproście wszystkie użytkowniczki, o usunięcie suwaczków pobranych z portalu maluchy.pl. Strona na razie jest oznaczona, jako dokonująca zamachów- prawdopodobnie napadli na nią hakerzy. W związku z tym mam już pierwsze zgłoszenia od naszych moderatorek, że niektóre strony na BB nie chcą działać. Dzięki wielkie za pomoc:biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
a ja mam doła, Mała szaleje w brzuchu, ostatnio miałam skurcze (wystraszyłam się nie na żarty) tym bardziej że do porodu jeszcze miesiąc. Tak bardzo marzy mi się własny interes ale boje się ruszyć d... bo mam wrażenie że nic nie potrafię, nie umiem. Psychicznie czuję się fatalnie.
 
hej
a ja mam doła, Mała szaleje w brzuchu, ostatnio miałam skurcze (wystraszyłam się nie na żarty) tym bardziej że do porodu jeszcze miesiąc. Tak bardzo marzy mi się własny interes ale boje się ruszyć d... bo mam wrażenie że nic nie potrafię, nie umiem. Psychicznie czuję się fatalnie.

wiecej wiary w siebie i swoje mozliwosci :tak:,no i wytrwania w ciazy do samego konca ;-),a tym ze malenstwo w brzuchu szaleje mozna sie tylko cieszyc,bo to oznacza,ze z dzidziusiem jest wszystko dobrze :tak: ;-)
 
wiecej wiary w siebie i swoje mozliwosci :tak:,no i wytrwania w ciazy do samego konca ;-),a tym ze malenstwo w brzuchu szaleje mozna sie tylko cieszyc,bo to oznacza,ze z dzidziusiem jest wszystko dobrze :tak: ;-)

tak ja wiem, ale cały czas mam wrażenie że nie poradzę sobie jak Maleństwo się urodzi, że nie ogarnę tego wszystkiego. Dzisiaj Kaja też obudziła mnie wpychaniem się pod żebro, bolało ale jakoś od razu miałam uśmiech na twarzy. Im bliżej porodu tym więcej pytań bez odpowiedzi bo te się pokazą dopiero w realu.
 
Magda a czy to twoje pierwsze dziecko?
na pewno sobie dasz rade,ze wszystkim,wiele kobiet przed narodzinami pierwszego dziecka ma leki,ja tez je mialam,ale jak malenstwo bylo juz na swiecie,to dalam rade,nawet nie wiem skad,ale wszystko umialam:-Dto przychodzi z czasem,zobaczysz ze tez sobie poradzisz,a rodzina na pewno ci pomoze:tak:
glowa do gory !!;-)

u nas jest takie zimnisko,ze zwariowac idzie,az sie nie chce wyjsc z domu,dobrze ze dzieciaczki maja teraz wolne,nie trzeba rano wstawac i do szkoly biec..:-D
 
Magda a czy to twoje pierwsze dziecko?
na pewno sobie dasz rade,ze wszystkim,wiele kobiet przed narodzinami pierwszego dziecka ma leki,ja tez je mialam,ale jak malenstwo bylo juz na swiecie,to dalam rade,nawet nie wiem skad,ale wszystko umialam:-Dto przychodzi z czasem,zobaczysz ze tez sobie poradzisz,a rodzina na pewno ci pomoze:tak:
glowa do gory !!;-)

u nas jest takie zimnisko,ze zwariowac idzie,az sie nie chce wyjsc z domu,dobrze ze dzieciaczki maja teraz wolne,nie trzeba rano wstawac i do szkoly biec..:-D

tak to moje pierwsze i pewnie dlatego tak panikuje. Jka rozmaiwam z dziewczynami ktore tez oczekują to mam wrażenie że one wiedza wszytsko lepiej. oj musze jakoś wyjśc z tego marazmu :sorry2:
 
tak to moje pierwsze i pewnie dlatego tak panikuje. Jka rozmaiwam z dziewczynami ktore tez oczekują to mam wrażenie że one wiedza wszytsko lepiej. oj musze jakoś wyjśc z tego marazmu :sorry2:
Witaj!
To, że one twierdzą że wszystko wiedzą to nie znaczy, że taj jest na prawdę ;-).
Zobaczysz wszystko będzie ok. Ja też za dużo nie wiedziałam i za bardzo nie miałam kogo zapytać, ale wszystko samo przyszło. Nie martw się na zapas, na pewno będzie dobrze.
 
reklama
Do góry