reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

reklama
cześć dziewczyny! wreszcie mam czas żeby napisać :biggrin2: praca super :biggrin2: bardzo jestem zadowolona :biggrin2: przeprowadziłam się w czasie kiedy mnie tu nie było :biggrin2: mała chodzi do przedszkola i jest szczęśliwa jak nigdy :-D ja trochę mniej bo jak już wleci do sali to nawet się ze mną nie żegna :biggrin2:
 
Rikapa super wieści! Napisz coś o tym nowym mieszkaniu. Fajnie, że ta nowa praca Ci się podoba. Super, że córcia dobrze się czuje w przedszkolu. No a my cóż musimy jakoś oswajać się, że te nasze pociechy tak szybko rosną.
Moja Angela też szczęśliwa, bardzo jej się podoba w 1 klasie, lepiej niż w zerówce. Ja już byłam we wtorek na zebraniu.
 
Dziewczyny gdzie jesteście? Wiem, że to początek roku szkolnego i trochę obowiązków doszło ale napiszcie coś. No i ta pogoda, okropna. U nas wieje i pada, już chyba jesień przyszła.
Angela dalej zadowolona ze szkoły. Tylko 1 raz mieli zadanie do domu ( a robiliśmy 2 godziny ) więc oby tak dalej.
 
hej u nas w miarę Adrian ok zadowolony na razie zadania domowe ma prawie codziennie ale łatwe więc sobie radzi.Nie mam na nic czasu bo w sobotę mamy mszę na roczek Mai i od razu robimy jej urodzinki.
 
cześć kochane ja też za bardzo nie mam na nic czasu jeszcze mała mi się rozchorowała ma strasznie wysoką temperaturę jestem załamana
 
reklama
Do góry